Przejdź do treści

Dialog

Surfowanie na ekranie TV

Przy pomocy pilota telewizyjnego można sprawdzać aukcje internetowe, stan konta bankowego czy wiadomości w poczcie elektronicznej. Z takich możliwości mogą skorzystać użytkownicy telewizji cyfrowej DIALOGu, którzy aktywują usługę Internet TV na ekranie swoich telewizorów.

Czytaj dalej »Surfowanie na ekranie TV

Sklep na ekranie telewizora

Zdalne zakupy, przez telefon czy internet, cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Z jednej strony pękają bariery psychologiczne, a z drugiej – tempo życia i brak czasu zmuszają nas do poszukiwania kolejnych ułatwień. W DIALOGu postawiliśmy sobie pytanie – dlaczego nie pójść jeszcze dalej i nie wykreować nowej formy interaktywnej komunikacji pomiędzy klientem a dostawcą, np. za pomocą pilota? – wyjaśnia genezę usługi Sklep TV Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu DIALOGu.

Czytaj dalej »Sklep na ekranie telewizora

Sklep na ekranie telewizora

Abonenci DIALOGu jako pierwsi w Polsce mogą robić zakupy na ekranie swoich telewizorów. Do złożenia zamówienia wystarczy zwykły telewizyjny pilot. Sklep TV to nowa funkcjonalność telewizji cyfrowej operatora, dostępna dla klientów bez żadnych dodatkowych opłat czy aktywacji. Dziś w ten sposób kupić można dania z dostawą do domu, ale DIALOG zapowiada rozszerzenie oferty o kolejne kategorie produktów.

Czytaj dalej »Sklep na ekranie telewizora

Nagrodzeni za prace magisterskie o światłowodach

DIALOG i Politechnika Wrocławska rozstrzygnęły konkurs na najlepszą pracę magisterską o sieciach światłowodowych PON. Zwycięzca zdobył płatny staż u operatora oraz laptop. – Konkurs zorganizowany przez DIALOG jest niewątpliwie szansą na rozpoczęcie kariery zawodowej – uważa Filip Chrzan, autor najlepszej pracy. Laureaci II i III miejsca otrzymali nagrody rzeczowe.

Czytaj dalej »Nagrodzeni za prace magisterskie o światłowodach

DIALOG rewolucjonizuje ofertę: nawet pięć usług w jednym pakiecie

Po raz pierwszy klienci DIALOGu w jednej ofercie promocyjnej mogą skorzystać aż z pięciu usług: oferty telewizyjnej z VoD,  internetu stacjonarnego do 50 Mb/s, internetu mobilnego, telefonu komórkowego i domowego. Pięć produktów w jednym pakiecie to gwarancja bardzo dobrej ceny, dodatkowych bonusów, a przede wszystkim wygoda dla abonentów. Każdą usługę można też wybrać oddzielnie.

Czytaj dalej »DIALOG rewolucjonizuje ofertę: nawet pięć usług w jednym pakiecie