Przejdź do treści

DialNet Masters

Wyniki finału V edycji DialNet Masters – Mistrzowie Internetu 2011 z Gdyni i Radomia

Tegorocznymi zwycięzcami Olimpiady DialNet Masters zostały drużyny: „Overfl0w” z VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni i „ZNOWU_MAMY_LAGA” z Publicznego Gimnazjum nr 23 w Radomiu. Laureaci zdobyli tytuł Mistrzów Internetu 2011. W nagrodę we wrześniu zwiedzą USA oraz Kanadę. Wielki Finał turnieju zakończył półroczne, wieloetapowe zmagania ponad 40 tys. zawodników z całej Polski.Czytaj dalej »Wyniki finału V edycji DialNet Masters – Mistrzowie Internetu 2011 z Gdyni i Radomia

Seniorzy w internecie

Coś mi się zdaje, że kiedy wnuczek będzie przebywał w szkole, komputer nie będzie już stał bezczynnie (…). – To bardzo ciekawa inicjatywa. Komputer i jego obsługa przestają być dla mnie wielką tajemnicą – to tylko wybrane opinie uczestników szkolenia „Surfuj z Seniorem”, które odbywały się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters.

Czytaj dalej »Seniorzy w internecie

Ostatni dzień zapisów do V edycji olimpiady DialNet Masters

Ponad 20 tysięcy uczestników z całej Polski zarejestrowało się do portalu www.dialnetmasters.pl. Marzą, by zostać Mistrzami Internetu ‘2011 i w nagrodę polecieć na Florydę oraz zobaczyć Cape Canaveral. Jak dotąd, najwięcej zespołów zarejestrowało się z województw śląskiego (557), dolnośląskiego (480) i mazowieckiego (478).

Czytaj dalej »Ostatni dzień zapisów do V edycji olimpiady DialNet Masters

Kodeks Etyczny Mastersa – czyli jak zostać Mistrzem Internetu

Już ponad 3 tysiące pięcioosobowych drużyn, czyli przeszło 15 tysięcy uczestników z całej Polski będzie rywalizowało w V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters. – Czy ubiegłoroczny rekord, 4563 zespoły zapisane do olimpiady, zostanie pobity w tym roku – zastanawiają się organizatorzy DialNet Masters.

Czytaj dalej »Kodeks Etyczny Mastersa – czyli jak zostać Mistrzem Internetu

Do 21 lutego trwają zapisy do V edycji DialNet Masters!

Ponad 2 tysiące drużyn, czyli 10 tysięcy uczestników zadeklarowało chęć udziału w V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia do serwisu dialnetmasters.pl zarejestrowało się prawie 4 tysiące nowych uczestników, a to jeszcze nie koniec zapisów. Na liczne prośby ze szkół – organizatorzy przedłużają termin rejestracji zespołów do 21 lutego br.

Czytaj dalej »Do 21 lutego trwają zapisy do V edycji DialNet Masters!

Zwycięzcy IV Olimpiady DialNet Masters wrócili ze Szwajcarii

Wycieczką do Szwajcarii i zwiedzaniem m.in. CERNu, Technoramy i siedziby Google’a zakończył się ostatni etap IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters. W wyprawie wzięli udział Mistrzowie Internetu 2010 – zespoły: „EjTyNoPrzecieżToProste” z I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy i „AltF4” z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie.

Czytaj dalej »Zwycięzcy IV Olimpiady DialNet Masters wrócili ze Szwajcarii