Archiwa tagu: Deutsche Bank PBC

Start-up – kilka kroków do własnego biznesu w Internecie

Z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy 1&1 Internet wynika, że aż 70 proc. Polaków rozważa rozkręcenie własnego biznesu. Najbardziej chętne do pracy na swoim są osoby w wieku od 25 do 34 lat. Młodzi upatrują w tej decyzji możliwości zdobycia cennego doświadczenia i szansy na rozwój zawodowy.

Gdzie Polacy spędziliby wymarzony długi weekend?

Na długi weekend, jak i na urlop, marzy nam się przede wszystkim wycieczka objazdowa ze zwiedzaniem, wolny czas na działce za miastem lub po prostu kilka spokojnych dni we własnym domu – wskazują wyniki sondażu Deutsche Bank PBC. Na półmetku wakacji bank zapytał Polaków, jaki jest według nich najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu z… Czytaj dalej »

Klienci TU na Życie Europa i Deutsche Bank dobrze zarobili na ropie

Przygotowany przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa SA oraz Deutsche Bank PBC 12-miesięczny produkt strukturyzowany „db Gwarancja Petro Bonus”, który zakończył się na początku grudnia b.r., wypracował premię w wysokości aż 14 proc. To doskonały wynik w obliczu zmiennej sytuacji na rynkach finansowych.

Sales & More iNagrody od Deutsche Bank

Deutsche Bank PBC rozdaje nagrody klientom, którzy zdecydują się przystąpić do nowego produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Inwestuj w Przyszłość – Stabilny Wzrost. Kampanię promocyjną w Internecie na zlecenie DB PBC realizuje interaktywna agencja mediowa Sales & More.

Zbigniew Bartuś laureatem XIV edycji Nagrody im. E. Kwiatkowskiego

Już po raz czternasty wybrany został laureat prestiżowej Nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, przyznawanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie za wybitne osiągnięcia dziennikarskie o tematyce ekonomicznej. W tym roku Jury konkursu zadecydowało, iż laur zwycięstwa przypadnie Zbigniewowi Bartusiowi z Dziennika Polskiego. Wysokość Nagrody wynosi 15 000 tys. złotych, a jej Mecenasem jest Deutsche Bank PBC SA.