Denon

Denon ogłasza dostępność aktualizacji funkcji AirPlay do strumieniowego przesyłania muzyki

Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości domowych urządzeń audio/wideo, ogłosił dzisiaj dostępność aktualizacji funkcji streamingu muzyki – AirPlay. Funkcja ta umożliwia użytkownikom w prosty sposób na przesyłanie strumieniowe muzyki z ich kolekcji iTunes – zarówno z urządzeń iPad™, iPhone®, jak i iPod touch® – do komponentów Denon jak za dotknięciem palca. Aktualizacja jest dostępna odpłatnie dla użytkowników trzech aktualnych modeli amplitunerów kina domowego Denon – AVR-4311, AVR-3311 oraz nowego, rocznicowego modelu stworzonego na 100-lecie marki Denon – AVR-A100 za pośrednictwem strony internetowej www.denon-upgrade.eu , w cenie 49 EUR. Aktualizacja dla nowego, sieciowego systemu muzycznego CEOL będzie dostępna z końcem stycznia.

Czytaj więcej »Denon ogłasza dostępność aktualizacji funkcji AirPlay do strumieniowego przesyłania muzyki

Denon prezentuje nowe amplitunery klasy średniej: AVR-3311 i AVR-2311

Denon, w ramach obchodów 100-lecia, zaprezentował dwa nowe amplitunery klasy średniej. Oba urządzenia, AVR-3311 i AVR-2311, odziedziczyły to co najlepsze po swoich nagradzanych poprzednikach, ale posiadają również szeroką gamę dodatkowych innowacji, m.in. oferują możliwość podłączenia urządzeń 3D. Co więcej, oba wykorzystują wysokiej klasy technologie obróbki obrazu Anchor Bay Technologies, posiadają porty USB z certyfikatem “Works with iPhone” i obsługują wiele stref multiroom.

Czytaj więcej »Denon prezentuje nowe amplitunery klasy średniej: AVR-3311 i AVR-2311

Denon robi różnicę

Denon z dumą ogłasza wyjątkowy jubileusz. Na rok 2010 przypada setna rocznica powstania firmy Denon – a wraz z nią upływa 100 lat wypełnionych pionierskimi pomysłami. Denon oferuje nowatorskie rozwiązania, pasję, artyzm i najlepsze technologie klientom na całym świecie, zawsze zapewniając im rozrywkę z najwyższej półki.Czytaj więcej »Denon robi różnicę