Den Braven

Uszczelniacze x kleje – nowa seria X-POLYMER firmy Den Braven

Prace remontowo-naprawcze związane z uszczelnianiem i klejeniem to niemal codzienność zarówno profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Niestety różnorodne typy podłoża
i warunki stosowania sprawiają, że nie każdy preparat sprawdza się tak samo dobrze we wszystkich zadaniach. Czy jednak oznacza to konieczność zakupu wielu środków charakteryzujących się odmiennymi właściwościami? Otóż nie! By usprawnić tego typu prace firma Den Braven wprowadziła na rynek najnowszą rodzinę nowoczesnych klejów-uszczelniaczy X-POLYMER, która stanowi odmienioną i rozszerzoną wersję popularnej linii Uni-Fix.Czytaj więcej »Uszczelniacze x kleje – nowa seria X-POLYMER firmy Den Braven

Przywracanie blasku bramie wjazdowej i ogrodzeniu

Bramę wjazdową wraz z ogrodzeniem śmiało możemy określić mianem wizytówki domu – to one przecież oddzielając go od ulicy, stanowią tym samym pierwszy, rzucający się w oczy element zabudowy. Jednak o tym, czy będą one cieszyć nasze oko decyduje nie tylko dobrej jakości materiał i  elegancki kształt ale również to, czy odpowiednio potrafimy o nie zadbać. Rdza czy łuszcząca się farba potrafią skutecznie oszpecić nawet najwytworniejsze ogrodzenie. Jak temu skutecznie zapobiegać lub – gdy już na to za późno – przywrócić otoczeniu domu dawny blask?

Czytaj więcej »Przywracanie blasku bramie wjazdowej i ogrodzeniu

Dobieramy uszczelniacz

Odpowiednie uszczelnienie szczelin w naszym domu to często nie tylko kwestia wygody lub komfortu, ale również bezpieczeństwa. O ile bowiem luka pomiędzy ścianą a armaturą łazienkową może powodować przeciekanie oraz rozwój grzybów lub pleśni, to już w przypadku przewodu kominowego nieszczelność może prowadzić do zdecydowanie bardziej poważnych konsekwencji. Na pytanie jak prawidłowo dobrać uszczelniacz odpowiada ekspert z firmy Den Braven.

Czytaj więcej »Dobieramy uszczelniacz

Błyskawiczne uszczelnianie – Szybki silikon Sanitarny-Fast firmy Den Braven

Prawidłowe wykonanie uszczelnień w kuchni czy łazience to sprawa bardzo istotna. Jednak długotrwałe oczekiwanie na wyschnięcie silikonu może być czasami uciążliwe, szczególnie, w przypadku często używanych pomieszczeń. Dlatego też firma Den Braven wprowadziła do swojej oferty Szybki silikon Sanitarny-Fast, który błyskawicznie rozwiąże problem cieknącej wody.

Czytaj więcej »Błyskawiczne uszczelnianie – Szybki silikon Sanitarny-Fast firmy Den Braven

Szybko i bezpiecznie – spoina do klinkieru i kamienia firmy Den Braven

Cegła klinkierowa, dzięki swoim bardzo wysokim walorom estetycznym, od dawna cieszy się olbrzymim uznaniem wśród osób chcących gustownie wykończyć dom czy nawet kominek. Jednak cegły tego typu są niezwykle wrażliwe na odbarwienia co może stać się źródłem problemów. Dlatego też firma Den Braven stworzyła spoinę do klinkieru i kamienia, która nie tylko ułatwi prowadzenie prac, ale również jest w pełni bezpieczna dla delikatnych materiałów.

Czytaj więcej »Szybko i bezpiecznie – spoina do klinkieru i kamienia firmy Den Braven

Skuteczny i bezpieczny sposób na walkę z lodem – Lodołamacz firmy Den Braven

Utrudniający poruszanie się śnieg i lód to te aspekty zimy, za którymi chyba nikt z nas nie tęskni. Niestety sól drogowa, która ma być od nich wybawieniem, często sama staje się problemem – nie tylko ma ograniczoną skuteczność przy bardzo niskich temperaturach, ale również wpływa negatywnie na obuwie oraz karoserie samochodów. Pozbawiony tych wad Lodołamacz firmy Den Braven pozwoli nam szybko, prosto i skutecznie uwolnić się od niechcianego lodu.

Czytaj więcej »Skuteczny i bezpieczny sposób na walkę z lodem – Lodołamacz firmy Den Braven

Uniwersalny oryginał – Uni-Fix Original firmy Den Braven

Klejenie i uszczelnianie wymaga najczęściej użycia dwóch różnych produktów. Firma Den Braven, wprowadzając na rynek Uni-Fix Original diametralnie zmienia ten stan rzeczy. Dzięki unikalnej formule opartej na MS-polimerze Uni-Fix pomoże nam zarówno skutecznie skleić jak i uszczelnić, bez konieczności sięgania po inne środki.

Czytaj więcej »Uniwersalny oryginał – Uni-Fix Original firmy Den Braven