Archiwa tagu: Dekoratornia

Ład i harmonia w najlepszym wydaniu

Nowoczesny wystrój mieszkania, które jest jednocześnie przytulne i pełne ciepła – takie wyzwanie podjęli projektanci „Dekoratorni” i po raz kolejny postawili na meble z oferty Black Red White. Nowoczesny system modułowy Doors został wykorzystany w metamorfozie salonu w 308.

Pokój superbohatera od Black Red White

Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny sięgnęli po meble z oferty Black Red White w celu dokonania spektakularnej metamorfozy. Pokój 6-letniego Mateusza zamienił się w kadr komiksu o Batmanie, gdzie główna rolę odegrały elementy systemu modułowego Capslock oferowane przez największą polską grupę meblarską.

Black Red White po raz kolejny aranżuje z „Dekoratornią”

Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny wybrali meble z oferty Black Red White do metamorfozy mieszkania, realizowanej na potrzeby 275. odcinka programu. Najnowsza aranżacja, z wykorzystaniem systemu modułowego Creatio z oferty Black Red White, to doskonała propozycja dla zwolennikom prostych i funkcjonalnych form. Rezultaty pracy doświadczonych projektantów będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę, 20 marca o godz. 13.00 w TV4.

Deweloper targami promuje osiedle i dzielnicę Katowic

Na 2 dni, 21 domów na Osiedlu Zagajnik w Katowicach – Zarzeczu zamieni się w pawilony wystawowe. Powód? Katowicki deweloper MK Inwestycje urządza własne targi aranżacyjne, które mają być wskazówką dla mieszkańców Katowic, jak wygodnie urządzić się na przedmieściach.

Black Red White w kolejnej aranżacji kuchennej „Dekoratorni”

Meble Black Red White – jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – zostały wykorzystane do aranżacji kuchni w 194. odcinku „Dekoratorni”. Projektanci Dominik Ćwiek i Małgorzata Andryszczyk zaproponowali metamorfozę nadającą małemu wnętrzu przestronny charakter.Program został wyemitowany w niedzielę, 28 czerwca o godz. 12.30.