Dekoratornia

Sofa Omega LUX od Black Red White debiutuje na małym ekranie

Wyczerpujące wyprawy i zasłużony odpoczynek na wygodnej, domowej sofie – to klimat, który towarzyszyć będzie ekipie Dekoratorni przy metamorfozie mieszkania podróżników w 333. odcinku popularnego programu wnętrzarskiego. Jedną z głównych ‘ról’ w aranżacji wnętrza ‘odegra’ rozkładana sofa Omega LUX 3DL z oferty Black Red White. Emisja kolejnego odcinka „Dekoratorni” zaplanowana jest na 24 czerwca, o godz. 13:00 w TV 4.

Czytaj dalej »Sofa Omega LUX od Black Red White debiutuje na małym ekranie

Ład i harmonia w najlepszym wydaniu

Nowoczesny wystrój mieszkania, które jest jednocześnie przytulne i pełne ciepła – takie wyzwanie podjęli projektanci „Dekoratorni” i po raz kolejny postawili na meble z oferty Black Red White. Nowoczesny system modułowy Doors został wykorzystany w metamorfozie salonu w 308. odcinku popularnego programu wnętrzarskiego, którego emisję zaplanowano na 11 grudnia 2011 roku o godz. 13:00 w TV 4.

Czytaj dalej »Ład i harmonia w najlepszym wydaniu

Pokój superbohatera od Black Red White

Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny sięgnęli po meble z oferty Black Red White w celu dokonania spektakularnej metamorfozy. Pokój 6-letniego Mateusza zamienił się w kadr komiksu o Batmanie, gdzie główna rolę odegrały elementy systemu modułowego Capslock oferowane przez największą polską grupę meblarską. Z ich pomocą odświeżone wnętrze stało się miejscem sprzyjającym zarówno zabawie, jak i nauce dziecka. Emisja 293. odcinka programu wnętrzarskiego miała miejsce 28 sierpnia o godzinie 13.00, na antenie TV4.

Czytaj dalej »Pokój superbohatera od Black Red White

Black Red White po raz kolejny aranżuje z „Dekoratornią”

Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny wybrali meble z oferty Black Red White do metamorfozy mieszkania, realizowanej na potrzeby 275. odcinka programu. Najnowsza aranżacja, z wykorzystaniem systemu modułowego Creatio z oferty Black Red White, to doskonała propozycja dla zwolennikom prostych i funkcjonalnych form. Rezultaty pracy doświadczonych projektantów będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę, 20 marca o godz. 13.00 w TV4.

Czytaj dalej »Black Red White po raz kolejny aranżuje z „Dekoratornią”

Black Red White w kolejnej aranżacji kuchennej „Dekoratorni”

Meble Black Red White – jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – zostały wykorzystane do aranżacji kuchni w 194. odcinku „Dekoratorni”. Projektanci Dominik Ćwiek i Małgorzata Andryszczyk zaproponowali metamorfozę nadającą małemu wnętrzu przestronny charakter.Program został wyemitowany w niedzielę, 28 czerwca o godz. 12.30.Czytaj dalej »Black Red White w kolejnej aranżacji kuchennej „Dekoratorni”