Archiwa tagu: DEICHMANN

230 sklepów Deichmann w Polsce

Deichmann otworzył dwieście trzydziesty sklep w Polsce. W ciągu całego 2014 roku zaplanowano otwarcie i modernizację co najmniej dwudziestu nowych salonów oraz zamknięcie dziewięciu istniejących.

Firma DEICHMANN Obuwie otwiera kolejne sklepy

Firma Deichmann Obuwie nie ustaje w ekspansji na polskim rynku. W ubiegłym roku liczba sklepów Deichmann Obuwie powiększyła się o 22 nowe lokalizacje. Rok 2010 jest nie mniej intensywny – do września otwarto dziewięć nowych sklepów.

Deichmann z tytułem “Fashion Retailer of the Year”

Fashion Retailer of the Year – tytuł Detalisty Mody (powierzchnie poniżej 500 m) został przyznany firmie Deichmann podczas dorocznej, uroczystej gali wręczenia CEE Retail Estate Awards 2009. W tym roku impreza organizowana przez EuropaProperty odbyła się 11 lutego w hotelu Intercontinental w Warszawie, a nagrodę odebrał pan Wojciech Normand, wiceprezes zarządu Deichmann-Obuwie.

LPP nowym najemcą w Galerii Sanowa w Przemyślu komercjalizowanej przez Cushman & Wakefield

Do grona najemców galerii ostatnio dołączyła firma LPP, zajmująca się projektowaniem i dystrybucją odzieży pod takimi markami jak Reserved, Cropp, House, Mohito, Reserved Kids czy Esotiq. Wyłącznym agentem przy komercjalizacji Galerii Sanowa jest firma Cushman & Wakefield, światowy doradca w dziedzinie nieruchomości.

Obuwie rośnie w siłę

Po udanym 2007 roku polski oddział firmy DEICHMANN zanotował w 2008 roku znaczny wzrost przychodu oraz liczby sklepów. W ostatnim roku klienci kupili 6,1 miliona par butów, czyli o około 0,5 mln par butów więcej niż w roku 2007.