Archiwa tagu: Deezer

Deezer rozszerza ofertę na Smart TV

Deezer wprowadza kolejną innowację dla swoich użytkowników! Już wkrótce posiadacze nowoczesnych telewizorów marki Philips i Panasonic, będą mogli cieszyć się dostępem do ponad 25 milionów utworów muzycznych oferowanych przez serwis streamingowy. W ten sposób Deezer rozszerza ofertę na smart TV, która do tej pory była dostępna dla posiadaczy telewizorów marki LG, Samsung i Toschiba.

Deezer przyłącza się do Foursquare

Deezer, jako pierwszy serwis streamingowy w Polsce, ogłosił współpracę z jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych opartych na geolokalizacji! Od dzisiaj wszyscy użytkownicy Deezer, meldując się co najmniej 7 razy na Foursquare w popularnych miejscach, gdzie odbywają się koncerty, mogą także wygrać 3-miesieczną subskrypcję Deezer!

Deezer i Google jeszcze bardziej zintegrowane

Po ogłoszeniu informacji, że serwis Deezer znalazł się wśród ograniczonej liczby aplikacji, które mają być zawarte w rozszerzonym wyszukiwaniu Google, Clement Cezard, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Deezer, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, że Deezer i Google są coraz bardziej zintegrowane!