Decora

Innowacyjne rozwiązania technologiczne na skalę światową – Decora S.A. na targach Domotex 2011

Firma Decora S.A. wzbogaciła grupę izolacji podłogowych o absolutną nowość – podkład ELECTRO ProTec. Jego szczególną właściwością jest innowacyjna, chroniona światowym patentem, zdolność absorpcji szkodliwego pola elektrycznego. Dodatkowo zaprezentowane zostały listwy przypodłogowe wyprodukowane w  przełomowej technologii produkcji, która pozwala na precyzyjne odwzorowanie naturalnego rysunku drewna/listwy idealnie dopasowanej do podłogi.

Czytaj dalej »Innowacyjne rozwiązania technologiczne na skalę światową – Decora S.A. na targach Domotex 2011

Premiera innowacyjnego podkładu absorbującego szkodliwe pole elektryczne ElectroProTec firmy Decora S.A. na targach Domotex 2011 w Hanoverze

W dniach 15 – 18 stycznia 2011 w Hanoverze po raz kolejny odbędą się największe europejskie targi podłogowe – Domotex 2011. Podczas tegorocznej edycji tego wydarzenia firma Decora S.A. zaprezentuje zupełnie nowe produkty, wśród których zobaczymy produkty z grupy Electro ProTec.

Czytaj dalej »Premiera innowacyjnego podkładu absorbującego szkodliwe pole elektryczne ElectroProTec firmy Decora S.A. na targach Domotex 2011 w Hanoverze

CSR w Decora S.A.

Kolejnym programem Decora S.A. prowadzonym w ramach strategii społecznej odpowiedzialności biznesu jest akcja charytatywna „Bajkowe okna”. Skierowana jest ona do lokalnej społeczności – szkół, przedszkoli i żłobków na terenie Wielkopolski. Placówki, które zgłoszą się do Decory otrzymają w prezencie rolety okienne z motywami bohaterów ze znanych bajek.Czytaj dalej »CSR w Decora S.A.