Decathlon

SEGRO i Decathlon z nowym projektem w Gliwicach

SEGRO, wiodący deweloper i zarządca nowoczesnej powierzchni magazynowej w Europie, oddał do użytkowania nowoczesne centrum dystrybucyjne firmy Decathlon w ramach SEGRO Business Park Gliwice. Obiekt, którego realizacja trwała dziesięć miesięcy, jest już w pełni operacyjny. Jego powstanie ma wesprzeć rozwój firmy w szczególności w Polsce oraz Czechach.

Czytaj dalej »SEGRO i Decathlon z nowym projektem w Gliwicach

Decathlon i PanMedia Western dla fanów sportu w zimie

Ruszyła handlowa akcja Decathlonu „Uprawiam sport w zimie”. Zakupem i planowaniem mediów zajął się dom mediowy PanMedia Western. Założeniem działań jest przygotowanie klientów do komfortowego uprawiania sportu na powietrzu mimo coraz niższych temperatur jak również zachęcenia ich do wizyt i ruchu w halach sportowych, klubach fitnessach, na pływalniach.

Czytaj dalej »Decathlon i PanMedia Western dla fanów sportu w zimie

PanMedia Western zaplanowało promocję otwarcia wrocławskiego Decathlona

Dom mediowy PanMedia Western zaplanował i zakupił media dla najnowszej kampanii Decathlonu, która promuje nowy sklep tej sportowej sieci we wrocławskim Centrum Handlowym Korona. Otwarcie tego drugiego wrocławskiego Decathlona odbędzie się już 21 czerwca. Pierwszy tamtejszy sklep Sieci, otwarty w 2004 roku, znajduje się na Bielanach.

Czytaj dalej »PanMedia Western zaplanowało promocję otwarcia wrocławskiego Decathlona

Fitness według planu PanMedia Western

Dom mediowy PanMedia Western zakupił media i zaplanował najnowszą kampanie Decathlonu. Tym razem sieć reklamy swojej oferty kieruje do amatorsko i profesjonalnie uprawiających sport kobiet, które dbają o formę i linię, prowadzą zdrowy tryb życia. Decathlon w promocji nie zapomina również o mężczyznach i młodzieży, którzy chcą wrócić do formy po długiej zimie.

Czytaj dalej »Fitness według planu PanMedia Western