DCB

Przedwiosenna EUROpromocja firmy DCB

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, monet i dokumentów – rozpoczęła przedwiosenną EUROpromocję. Oferta zawiera trzy rodzaje zestawów: pakiet na walutę złotą, walutę złotą wzbogaconą o sprzęt do liczenia banknotów oraz pakiet euro. Akcja potrwa do końca maja 2012 roku. Promocja dedykowana jest zarówno pracodawcom, jak i pracownikom, którzy chcą podwyższyć swoje bezpieczeństwo finansowe. Jest to szczególnie ważne przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej, kiedy nasz kraj – według organizatorów – odwiedzi nawet 1,4 mln kibiców z całej Europy.

Czytaj więcej »Przedwiosenna EUROpromocja firmy DCB

Firma DCB partnerem II Forum Rynku Usług Płatniczych

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, monet i dokumentów – weźmie udział w II Forum Rynku Usług Płatniczych „Innowacje w płatnościach”. Konferencja odbędzie się w dniach 3-4 listopada 2011 roku w Warszawie w budynku Focus. Głównymi zagadnieniami poruszanymi podczas forum będą różnego rodzaju formy płatności: mobilne, bezstykowe, biometryczne, internetowa, a także gotówkowe.

Czytaj więcej »Firma DCB partnerem II Forum Rynku Usług Płatniczych

Firma DCB uczestnikiem obchodów XV Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – weźmie udział w obchodach XV Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej. Uroczysta gala odbędzie się w dniach 8 i 9 lipca 2011 roku w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach. Spółka jest jednym z partnerów wspierających wydarzenie.
Czytaj więcej »Firma DCB uczestnikiem obchodów XV Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej

Firma DCB na Gali „50 największych banków w Polsce” miesięcznika Bank

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – weźmie udział w uroczystości rozdania nagród zwycięzcom rankingu „50 największych banków w Polsce 2011”. Gala odbędzie się 20 czerwca o godz. 10.00 w warszawskim hotelu Intercontinental. Coroczna impreza jest potwierdzeniem wysokiej pozycji rynkowej największych instytucji sektora bankowego.Czytaj więcej »Firma DCB na Gali „50 największych banków w Polsce” miesięcznika Bank

Firma DCB edukuje społeczności lokalne – Każdy Zna Swoje Pieniądze

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – organizuje spotkania dla społeczności lokalnych poświęcone zagadnieniu fałszowania pieniędzy. Najbliższe prelekcje odbędą się w Sosnowcu w dniach 6 czerwca 2011 (dla mieszkańców Osiedla Piastów) oraz 8 czerwca 2011 (dla mieszkańców osiedla Rudna). Podejmowana inicjatywa jest częścią ogólnopolskiej kampanii Znam Swoje Pieniądze, której celem jest edukacja Polaków w zakresie rozpoznawania falsyfikatów.

Czytaj więcej »Firma DCB edukuje społeczności lokalne – Każdy Zna Swoje Pieniądze

Wielkanocne zakupy a fałszowanie pieniędzy. Kliencie i kasjerze – bądźcie czujni

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią okres intensywnych zakupów, który staje się udziałem większości Polaków. Długie kolejki w sklepach skutkują nie tylko brakiem czasu na przeprowadzenie intensywnych przygotowań duchowych czy wyższymi zyskami sieci handlowych.

Czytaj więcej »Wielkanocne zakupy a fałszowanie pieniędzy. Kliencie i kasjerze – bądźcie czujni

Firma DCB partnerem II Kongresu Wyposażenia Wnętrz

W dniu 18 listopada 2010 firma DCB – ekspert w zakresie wykrywania fałszywych banknotów – wzięła udział w II Kongresie Wyposażenia Wnętrz. Spotkanie skierowane było do przedstawicieli branży mebli i artykułów dekoracyjnych oraz firm oferujących usługi dedykowane tej gałęzi gospodarki. Spółka DCB zapoznała uczestników z metodami ochrony przed falsyfikatami, które są przydatne każdej firmie działającej w sektorze meblarskim i wyposażenia wnętrz. Impreza odbyła się w Business Centre Club w Warszawie.

Czytaj więcej »Firma DCB partnerem II Kongresu Wyposażenia Wnętrz

Przeszkoleni i wykwalifikowani kasjerzy – sposób na podwójną zaliczką na podatek dochodowy

Podwójna zaliczka podatkowa płatna do 20 grudnia to zmora wszystkich polskich przedsiębiorców. Każda organizacja chce, aby była ona jak najmniejsza, a jednym z rozwiązań może być dokonanie w listopadzie ważnych dla firmy zakupów. Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie sklepów i punktów kasjerskich w specjalistyczny sprzęt, który ułatwia pracę osób mających na co dzień styczność z gotówką.

Czytaj więcej »Przeszkoleni i wykwalifikowani kasjerzy – sposób na podwójną zaliczką na podatek dochodowy

Narodowy Bank Polski z edukacją ekonomiczną u mieszkańców Warmii i Mazur

W dniach 18-24 października Narodowy Bank Polski zorganizował Dni Otwarte w swoim olsztyńskim oddziale, zlokalizowanym przy al. Piłsudskiego 11/17. Zwiedzający mogli m.in. wysłuchać wykładów dotyczących historii pieniądza i jego funkcji oraz obejrzeć wystawę monet okolicznościowych sprzed okresu denominacji. Na Dniach Otwartych olsztyński oddział NBP ugościł firmę DCB, która zachęcała odwiedzających do zaangażowania się w kampanię społeczną Znam Swoje Pieniądze, poświęconą walce z problemem fałszowania pieniędzy.

Czytaj więcej »Narodowy Bank Polski z edukacją ekonomiczną u mieszkańców Warmii i Mazur