Przejdź do treści

Datera

1 Datera

Najwięksi telekomunikacyjni gracze spotkają się w Krakowie

datera30 września w Krakowie rozpocznie się największe w Polsce spotkanie ekspertów branży telekomunikacyjnej – PLNOG XI. W dwudniowej konferencji udział weźmie ponad 600 osób, a 60 prelegentów przedstawi prezentacje, zorganizowane w cztery ścieżki wykładowe. W Krakowie będzie można spotkać również przedstawicieli DATERA SA – teleinformatycznej spółki dostarczającej zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne dla biznesu.

Czytaj dalej »Najwięksi telekomunikacyjni gracze spotkają się w Krakowie

Datera z Gigaset

Datera SA, polska firma projektująca i wdrażająca zaawansowane technologicznie rozwiązania telekomunikacyjne, wzbogaciła swoją ofertę o najwyższej klasy telefony IP uznanej na świecie niemieckiej firmy Gigaset.

Czytaj dalej »Datera z Gigaset

DATERA SA będzie reprezentowała Polskę w walce o jedną z najważniejszych nagród biznesowych w Europie

29 maja ogłoszono listę krajowych finalistów European Business Awards. Wśród wyróżnionych firm z Polski jest DATERA SA. W kolejnym etapie konkursu gdański dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych zmierzy się z 49 firmami z całego kraju o miano National Champion. Podobna rywalizacja rozegra się w 26 innych krajach Europy.

Czytaj dalej »DATERA SA będzie reprezentowała Polskę w walce o jedną z najważniejszych nagród biznesowych w Europie

HD Voice, czyli przez telefon bez zakłóceń

Codziennie każdy z nas odbywa kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt rozmów telefonicznych. Czasami można odnieść wrażenie, że głos naszego rozmówcy dociera z innego wymiaru, a trzaski i zniekształcenia głosu skutecznie utrudniają komunikację. Technologia HD Voice eliminuje ten problem. Teraz, dzięki rozwiązaniu Call-eX firmy Datera, rozmowy przez telefon są jeszcze bardziej zbliżone do rozmów twarzą w twarz.

Czytaj dalej »HD Voice, czyli przez telefon bez zakłóceń