Archiwa tagu: \DATA SOLUTIONS

Przyciągające nagrody od Samsunga

Telewizor Samsung Smart TV wraz z kinem domowym, najnowsze telefony, aparaty, tablety i dziesiątki innych nagród przygotowała marka Samsung dla swoich klientów. Ogólnopolska promocja sprzedaży odkurzaczy Samsung rusza pod koniec lipca i potrwa do 30 września br.

Kawa Prima odkrywa historie z \DATA SOLUTIONS

W marcu br. marka Prima wraz z firmą \DATA SOLUTIONS zaprosi swoich konsumentów do udziału w konkursach z serii „Historie przy kawie”. Najpiękniejsze historie przedstawi marka Prima w kampanii prowadzonej we współpracy z telewizją Polsat. Najlepsze opowieści zaprezentuje jednocześnie radiowa Jedynka w ramach konkursu z marką Prima. Do wygrania ponad 65 tys. zł oraz 22 ekspresy do kawy.

Kampania radości z Pampers i Coccodrillo

Kampanię łączącą promocję produktów Pampers z międzynarodowym programem charytatywnym przygotowała agencja marketingu relacji \DATA Solutions, na zlecenie firmy Procter&Gamble. Rabat na wybraną kolekcję ubranek marki Coccodrillo, połączony z pomocą w zakupie szczepionek dla afrykańskich dzieci, to elementy rozpoczętej w maju kampanii konsumenckiej „Coccolekcja Radości”, która potrwa do 30 czerwca.

Przez cały miesiąc Samsung zwraca 500 zł klientom

Do 21 marca 2010 r. potrwa rozpoczynająca się dzisiaj promocja konsumencka Samsunga pod nazwą System Zwrotu Kasy. W ramach akcji, klienci kupujący wybrane modele telewizorów Samsung otrzymają zwrot kwoty 500 zł. Z oferty mogą skorzystać klienci wszystkich kanałów dystrybucji. Promocją objętych zostało 15 wybranych modeli telewizorów Samsung, w tym telewizory LED, LCD  oraz plazmowe, a… Czytaj dalej »