Archiwa tagu: darmodzwon.eu

Darmodzwon.eu: ze stacjonarnego i komórki od 0,06 PLN za granicę

Serwis internetowy darmodzwon.eu wprowadził dzisiaj obniżki stawek za połączenia płatne dostępne z telefonów stacjonarnych, komórkowych i Skype. Na polski telefon stacjonarny można zadzwonić za 0,05 PLN, na komórkę w Era, Orange i Plus za 0,25 PLN (stawki brutto, zawierające VAT). Najwięcej zmian dotyczy kierunków międzynarodowych. Za 0,06 PLN/min. można dzwonić do Holandii, Irlandii, Niemiec, Wlk. Brytanii, Włoch, Kanady i USA i innych krajów.

Darmodzwon.eu: alarm bombowy przyczyną blokady usług

Serwis internetowy darmodzwon.eu, oferujący bezpłatne połączenia telefoniczne w zamian za oglądanie reklam oraz tanie połączenia w Polsce i za granicę, zablokował 9 lipca tymczasowo usługę darmowych połączeń. Działanie takie stało się konieczne po informacji z policji w woje-wództwie lubuskim o wykorzystaniu usługi darmodzwon do anonimowego wszczęcia fałszywe-go alarmu bombowego w dniu 8 lipca o godz.… Czytaj dalej »

Darmodzwon.eu: w wakacje dzwoń z komórki

Serwis internetowy darmodzwon.eu, oferujący bezpłatne połączenia telefoniczne w zamian za oglądanie reklam oraz tanie połączenia w Polsce i za granicę, wprowadza od 5 lipca możliwość dzwonienia z komórki na dowolny numer polski lub wybrany zagraniczny. Do tej pory z połączeń rozliczanych za reklamy można było korzystać z telefonu stacjonarnego lub poprzez komputer.

Darmodzwon.eu: dzwoń tanio z zagranicy

Serwis internetowy darmodzwon.eu, oferujący bezpłatne połączenia telefoniczne w zamian za oglądanie reklam oraz tanie połączenia w Polsce i za granicę, wprowadza usługę tanich połączeń telefonicznych do Polski dla wyjeżdżających za granicę na wakacje lub służbowo. Użytkownik darmodzwon.eu dzięki nowej usłudze zaoszczędzi nawet 95% w porównaniu ze stawkami, jakie ponosiłby, dzwoniąc ze swojej polskiej komórki w… Czytaj dalej »