Przejdź do treści

Dariusz Michalczewski

Kampania promocyjna Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE

OSHEE Polska wiodący producent napojów izotonicznych rozpoczyna ogólnopolską kampanię promującą nową, limitowaną serię produktów Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE. Linia powstała przy współpracy z wybitnymi sportowcami, których wizerunek pojawił się na etykietach produktów. Gwiazdy sportu, które zaangażowały się w projekt to: Marcin Gortat, Dariusz Michalczewski, Marcin Wasilewski oraz Mamed Khalidov.

Czytaj dalej »Kampania promocyjna Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE

Spółka FoodCare po raz kolejny próbuje obejść zakazy sądowe w najnowszej kampanii reklamowej

W ostatnich dniach firma FoodCare rozpoczęła ogólnopolską kampanię reklamową pod hasłem „Oryginalny smak w nowej puszce”. W materiałach promocyjnych wykorzystana jest puszka napoju, która nawiązuje i bezpośrednio kojarzy się z opakowaniem napoju energetyzującego TIGER, celowo wprowadzając konsumentów w błąd. Kampania prowadzona przez FoodCare jest kolejną próbą obejścia obowiązujących zakazów sądowych i podważeniem zasad uczciwej konkurencji.

Czytaj dalej »Spółka FoodCare po raz kolejny próbuje obejść zakazy sądowe w najnowszej kampanii reklamowej

Stypendia sportowe Fundacji Darka Michalczewskiego ”Równe Szanse” rozdane podczas 67. Tour de Pologne

W tym roku Fundacja Darka Michalczewskiego ”Równe Szanse” ufundowała 30 stypendiów sportowych dla najbardziej potrzebujących młodych sportowców. 7 sierpnia 2010 r. po zakończeniu ostatniego etapu 67. Tour de Pologne w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów młodym zawodnikom. W uroczystości wzięły udział legendy polskiego sportu: Darek ”Tiger” Michalczewski, Czesław Lang, Robert Korzeniowski, Iwona Guzowska oraz Monika Pyrek.

Czytaj dalej »Stypendia sportowe Fundacji Darka Michalczewskiego ”Równe Szanse” rozdane podczas 67. Tour de Pologne

Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” ogłasza nowy nabór na stypendia sportowe

10 maja 2010 r. Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” rozpoczyna nabór wniosków o udzielenie stypendiów wspierających aspiracje sportowe najbardziej potrzebującej młodzieży. Fundacja „Tigera” dąży do tego, aby wszyscy mieli równe szanse w życiowym starcie, dlatego też w tym roku ma do rozdysponowania aż 30 stypendiów sportowych.

Czytaj dalej »Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” ogłasza nowy nabór na stypendia sportowe

Dariusz „Tiger” Michalczewski podczas Lata z Tigerem w Chojnicach

Już w sobotę, 12 września br. o godz. 15.00 na boisku przy Centrum Park w Chojnicach obędzie się akcja „Lato z Tigerem”, która jest organizowana przez Fundację Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”. Najważniejszym wydarzeniem imprezy będzie obecność słynnego boksera Dariusza „Tigera” Michalczewskiego. Podczas eventu nie zabraknie pokazów boksu, karate, występów tanecznych, licznych gier, zabaw i konkursów. Gwiazdą wieczoru będzie występ nowojorskiego wokalisty Barrego Solone.

Czytaj dalej »Dariusz „Tiger” Michalczewski podczas Lata z Tigerem w Chojnicach