Przejdź do treści

Dariusz Fabiszewski

Technologia, wizja, przywództwo, sukces – Cisco Connect 2013

Nowe technologie i Internet stały się naturalną częścią naszego życia, równie naturalną jak elektryczność. Z technologii korzystamy niemal na każdym kroku. Oczekujemy, że z każdego miejsca i o każdej porze będziemy mogli się komunikować, łączyć z siecią i korzystać z jej zasobów. Umożliwiają nam to coraz bardziej inteligentne urządzenia, do których coraz większych możliwości coraz szybciej się przyzwyczajamy. Jednocześnie każdy ruch jaki wykonujemy w sieci, pozostawia po nas cyfrowy ślad, za który wiele firm jest w stanie wiele zapłacić. A gdzieś poniżej naszych sieciowych interakcji, czy to prywatnych, czy to na linii usługodawca – klient, coraz częściej bezpośrednio ze sobą komunikują się przedmioty, tworząc tzw. Internet Rzeczy.

Czytaj dalej »Technologia, wizja, przywództwo, sukces – Cisco Connect 2013

Nowy zespół Cisco

Końcem 2012 roku Dariusz Fabiszewski, dyrektor generalny Cisco Systems Poland przedstawił nowy zespół dyrektorów kluczowych działów polskiego oddziału firmy, w którego w skład wchodzą: Marcin Chudak, Piotr Skirski, Kamil Ciukszo oraz Łukasz Bromirski. Dodatkowo Zarząd Cisco dokonał dwóch istotnych zmian personalnych na stanowiskach menadżerskich:  Agnieszka Jabłońska awansowała na stanowisko Menedżera ds. Dystrybucji do Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Anna Janas awansowała na Szefa ds. Marketingu na Polskę. Oto sylwetki ww. osób.

Czytaj dalej »Nowy zespół Cisco

Cisco stawia na edukację IT w obszarze odpowiedzialności biznesu

Edukacja – to główny obszar, na którym skupiają się wysiłki firmy Cisco w zakresie działań odpowiedzialności biznesu w 2012 r. Aż 20 tys. uczestników oraz 423 akademii Cisco w całym kraju – to bilans programu edukacyjnego Cisco Networking Akademy kontynuowanego w tym roku. Zainicjowany przez Cisco w 2000 r. program Networking Academy, od początku swojego istnienia w Polsce, zgromadził ponad 80 tys. uczestników w ramach różnych kursów o profilu technologicznym.

Czytaj dalej »Cisco stawia na edukację IT w obszarze odpowiedzialności biznesu