Przejdź do treści

Dariusz Deszczka

„Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!”. Nowa kampania reklamowa Sodexo Motivation Solutions

Wiosna to czas podejmowania nowych wyzwań oraz wyznaczania nowych, ambitnych celów. To także bardzo intensywny okres w pracy specjalistów do spraw marketingu, którzy w firmach odpowiedzialni są za realizację akcji wspierających sprzedaż. Z myślą o nich, Sodexo Motivation Solutions rozpoczyna promocję kompleksowego narzędzia do zarządzania programami lojalnościowymi w biznesie – Sodexo Performance Suite oraz oferty 360° dla Biznesu. Kampania pod hasłem „Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!” potrwa od marca do czerwca. Akcja obejmuje reklamy w prasie branżowej, opiniotwórczej i Internecie oraz działania public relations.

Czytaj dalej »„Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!”. Nowa kampania reklamowa Sodexo Motivation Solutions

Wszystko dla przyjemności od 1845 roku. Okocim Premium Mocne

  • przez

Rusza kolejna odsłona kampanii wizerunkowej, pod hasłem „Okocim – Wszystko dla Przyjemności od 1845 r.”, tym razem dedykowana wariantowi Okocim Premium Mocne, z portfela Carlsberg Polska. Spot reklamowy przenosi widza do Browaru Okocim, gdzie podpatruje on unikalny proces tworzenia piwa Okocim Mocne. Widz może poznać co oznacza oddanie i pasja warzenia piwa dla okocimskich piwowarów. Ich pasję najlepiej oddaje hasło „Wszystko dla przyjemności”.

Czytaj dalej »Wszystko dla przyjemności od 1845 roku. Okocim Premium Mocne

Carlsberg i Okocim wśród najsilniejszych marek w Polsce

  • przez

Marki Carlsberg i Okocim z portfela Carlsberg Polska zostały uznane przez międzynarodową organizację Superbrands za czołowe marki konsumenckie w Polsce. Tym samym Okocim i Carlsberg zostały uhonorowane prestiżowym tytułem Superbrand Polska i zaproszone do elitarnej grupy Superbrands. W ramach konkursu oceniano 1500 marek konsumenckich i 1200 marek biznesowych w Polsce.

Czytaj dalej »Carlsberg i Okocim wśród najsilniejszych marek w Polsce

Mocne filmowe wieczory w Polsacie z Okocim Premium Mocne

  • przez

Marka Okocim Premium Mocne, z portfela Carlsberg Polska rozpoczęła sponsoring cyklów filmowych na Polsacie: poniedziałkowego „Megahitu” i „Mocnych czwartków”, w ramach akcji „Na Mocne Filmowe Wieczory”. Okocim Premium Mocne będzie obecny na antenie Polsatu do końca lutego. Wkrótce Okocim Premium Mocne uruchomi także specjalną witrynę internetową dla fanów kina akcji. Czytaj dalej »Mocne filmowe wieczory w Polsacie z Okocim Premium Mocne

Okocim w kolejnej odsłonie

  • przez

Ruszyła kolejna odsłona telewizyjnej kampanii wizerunkowej prowadzonej w tym roku przez markę Okocim z Carlsberg Polska. Nowy spot reklamowy utrzymany w nastroju jedynej w swoim rodzaju chwili przyjemności i relaksu podkreśla nową, unikalną, grawerowaną butelkę, w której zamknięto szlachetny, sprawdzony smak piwa Okocim.

Czytaj dalej »Okocim w kolejnej odsłonie