Archiwa tagu: Danone

Danone – dobry jogurt z dobrego mleka

To, z jakiego mleka jest wyprodukowany nasz ulubiony jogurt, ma znaczenie. Ważne jest również, skąd to mleko pochodzi. Dobre mleko to wynik dobrych warunków w gospodarstwie i codziennej dbałości o krowy. Dlatego Danone już od ponad 10 lat prowadzi Program Jakości i Bezpieczeństwa Mleka, który obecnie rozwija w kierunku programu pod nazwą Zrównoważone Rolnictwo.

Danone sprzedaje swoją siedzibę

Firma Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, reprezentowała spółkę Danone w transakcji typu „sale & leaseback”. Firma Danone sprzedała budynek biurowy o powierzchni ok. 5.000 mkw. przy ul. Redutowej w Warszawie, będący siedzibą spółki, funduszowi typu „private equity”.

Young & Rubicam twórcą nowej kampanii Danio

Agencja Y&R po raz kolejny zrealizowała kampanię telewizyjną dla marki Danone, w której pojawia się postać Małego Głoda. Utrzymana w humorystycznej konwencji, z udziałem irytującego stworka, nowa kampania produktu Danone’a informuje o pożywnym charakterze Danio skutecznie zwalczającego mały głód.

Ruszyła strona Praca@Danone na Facebooku

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Danone uruchamia swoją stronę w serwisie Facebook. Znajdują się na niej nie tylko wiadomości o aktualnych programach rekrutacyjnych oraz informacje dotyczące pracy w Danone, ale także kalendarium oraz relacje z wydarzeń organizowanych dla studentów. Stronę uzupełniają elementy multimedialne takie, jak zdjęcia pracowników oraz filmy.