Przejdź do treści

Daniel de Carvalho

157 darmowych biletów od Wizz Air podczas różowego dnia w Warszawie

Już w sobotę, 14 lipca od godziny 13.00 do 15.00 rozpocznie się w Warszawie wielka akcja nisko-kosztowych linii lotniczych Wizz Air. W ramach inicjatywy po ulicach Warszawy będzie jeździł różowy Buick, z którego rozdanych zostanie 157 biletów lotniczych. Akcja została zainicjowana z okazji otwarcia lotniska w Modlinie, które nastąpi 15.07.

Czytaj dalej »157 darmowych biletów od Wizz Air podczas różowego dnia w Warszawie

Zabawa z Wizz Air na lotnisku Modlin

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej świętuje swoje przenosiny na lotnisko Modlin w tym miesiącu, zapraszając odważnych i zabawnych pasażerów do pojawienia się w Modlinie w tę sobotę w strojach kąpielowych z jakąkolwiek różową ozdobą. Pierwszych 69 pasażerów, którzy pojawią się w specjalnym namiocie Wizz Air podczas dnia otwartego lotniska w Modlinie, 7 lipca od godziny 14.00 otrzyma bezpłatne bilety w dwie strony na wybranej trasie oferowanej przez Wizz Air z lotniska Modlin. Bilety będą ważne przez 6 miesięcy.

Czytaj dalej »Zabawa z Wizz Air na lotnisku Modlin

Wizz Air wprowadził nową stronę wizzair.com

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, zaprezentowała swoją odnowioną stronę internetową i nowy system rezerwacji na wizzair.com. Wizzair.com, uruchomiona w marcu 2004 roku, zapoczątkowała nisko-kosztowe podróże lotnicze w Europie Środkowo-Wschodniej, oferując milionom ludzi w Polsce i zagranicą dostęp do niskich taryf.

Czytaj dalej »Wizz Air wprowadził nową stronę wizzair.com