Daniel Czapiewski

Dyrektor Strategiczny byss.pl zakłada agencję Stettiner

W styczniu 2012 rozpoczęła działalność nowa agencja kreatywna – Stettiner ID&Story. Jej założycielem i Managing Director’em jest Daniel Czapiewski, który do tej pory był Dyrektorem Strategicznym w byss.pl. W poniedziałek, 23 stycznia, uruchomiona została strona www.stettiner.eu oraz ruszył oficjalny profil agencji na portalu Facebook.

Czytaj więcej »Dyrektor Strategiczny byss.pl zakłada agencję Stettiner

Byss.pl dla Belvedere Vodka

Agencja interaktywna byss.pl rozpoczęła obsługę kolejnej, po Hennessy, marki należącej do grupy LVMH – Belvedere Vodka. Obecnie agencja zajmuje się obsługą polskiej strony marki na portalu Facebook. Dodatkowo planowane jest sukcesywne wdrażanie strategii dla Hennessy, która zakłada kolejne aktywizacje. Jedną z ostatnich była promocja nowych koktajli, w ramach cyklu imprez Hennessy Cocktail Weekends.

Czytaj więcej »Byss.pl dla Belvedere Vodka

Byss.pl dla firmy Eco Armatura

Agencja interaktywna byss.pl przygotowała serwis internetowy dla marki Eco Armatura. Zadaniem byss.pl było stworzenie profesjonalnego portalu z intuicyjną nawigacją, dużą ilością ważnych informacji, w przystępnej dla użytkownika formie. Nowoczesna, czytelna szata graficzna oraz przejrzysta architektura informacji pozwalają na swobodne poruszanie się w ramach serwisu www.eco-armatura.pl.Czytaj więcej »Byss.pl dla firmy Eco Armatura

Ostatnie miejsca na Interactive Marketing Meeting

Pozostały już ostatnie miejsca na trzecią edycję Interactive Marketing Meeting, jednej z najistotniejszych imprez branży marketingu bezpośredniego w Polsce. „Direct Multichannel Communications. Od bazy danych do efektywnej sprzedaży!” to hasło przewodnie tego dwudniowego spotkania. Impreza odbędzie się w Warszawie, w klubie Iguana Lounge w dniach od 10 do 11 lutego. IMM jest organizowane przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego oraz Media & Marketing Polska. 

Czytaj więcej »Ostatnie miejsca na Interactive Marketing Meeting

Nowa realizacja byss.pl dla MTV Networks Polska

Agencja byss.pl stworzyła nową witrynę na zlecenie MTV Networks Polska. Strona www.comet.viva-tv.pl promuje galę Viva Comet Awards 2011, która 24 lutego odbędzie się w Warszawie. Jest to kolejny projekt agencji dla MTVNP. Wcześniej eksperci byss.pl przygotowali takie kreacje jak konkurs dla Comedy Central Polska, czy też kreator kartek świątecznych dla Nickelodeon Polska.

Czytaj więcej »Nowa realizacja byss.pl dla MTV Networks Polska