Tag Archives: Daniel Czapiewski

Dyrektor Strategiczny byss.pl zakłada agencję Stettiner

W styczniu 2012 rozpoczęła działalność nowa agencja kreatywna – Stettiner ID&Story. Jej założycielem i Managing Director’em jest Daniel Czapiewski, który do tej pory był Dyrektorem Strategicznym w byss.pl. W poniedziałek, 23 stycznia, uruchomiona została strona www.stettiner.eu oraz ruszył oficjalny profil agencji na portalu Facebook.

Kolejna odsłona kampanii Original Source

Po udanym wprowadzeniu na rynek marki Original Source, agencja interaktywna byss.pl wdrożyła kolejną odsłonę kampanii dedykowanej niezawierającym rutyny kosmetykom. Zgodnie z przyjętą strategią, uruchomiony został konkurs „Bazgranie”, dostępny na serwisie www.originalsource.pl oraz profilu „Nie Zawiera Rutyny” na Facebooku.

Byss.pl dla Belvedere Vodka

Agencja interaktywna byss.pl rozpoczęła obsługę kolejnej, po Hennessy, marki należącej do grupy LVMH – Belvedere Vodka. Obecnie agencja zajmuje się obsługą polskiej strony marki na portalu Facebook. Dodatkowo planowane jest sukcesywne wdrażanie strategii dla Hennessy, która zakłada kolejne aktywizacje. Jedną z ostatnich była promocja nowych koktajli, w ramach cyklu imprez Hennessy Cocktail Weekends.

Ostatnie miejsca na Interactive Marketing Meeting

Pozostały już ostatnie miejsca na trzecią edycję Interactive Marketing Meeting, jednej z najistotniejszych imprez branży marketingu bezpośredniego w Polsce. “Direct Multichannel Communications. Od bazy danych do efektywnej sprzedaży!” to hasło przewodnie tego dwudniowego spotkania.

Nowa realizacja byss.pl dla MTV Networks Polska

Agencja byss.pl stworzyła nową witrynę na zlecenie MTV Networks Polska. Strona www.comet.viva-tv.pl promuje galę Viva Comet Awards 2011, która 24 lutego odbędzie się w Warszawie. Jest to kolejny projekt agencji dla MTVNP. Wcześniej eksperci byss.pl przygotowali takie kreacje jak konkurs dla Comedy Central Polska, czy też kreator kartek świątecznych dla Nickelodeon Polska.