CYFRA+

Piłkarskie starcie Polska – Czarnogóra w Cyfrze+

W najbliższy piątek, 7 września abonenci platformy CYFRA+ zobaczą mecz piłkarskich reprezentacji Czarnogóry i Polski. Wydarzenie będzie dostępne w systemie pay-per-view. Początek transmisji o 19:30. Spotkanie ze stadionu w Podgoricy komentować będą dziennikarz CANAL+ Rafał Dębiński i ekspert stacji Tomasz Wieszczycki. Studio poprowadzą Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski.

Czytaj więcej »Piłkarskie starcie Polska – Czarnogóra w Cyfrze+

Wielki test Cyfry+ w Białymstoku

Dystrybutor platformy Cyfra Plus – Centrum Cyfra+ D.H. Koral i Punkt Cyfry+ w Auchan przy ul. Hetmańskiej w Białymstoku, od początku kwietnia umożliwia bezpłatne, trzydniowe testy telewizji dla każdego. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w tej próbie jest posiadanie sprawnej instalacji umożliwiającej odbiór telewizji satelitarnej – anteny i konwertera oraz wpłacenie niewielkiej kaucji zwrotnej.

Czytaj więcej »Wielki test Cyfry+ w Białymstoku

Polscy widzowie chcą mieć władzę nad telewizją

Polscy widzowie wyraźnie dążą do samodzielnego decydowania o treściach oglądanych w telewizji. Jako ważne i atrakcyjne postrzegają rozwiązania technologiczne, które umożliwiają im dostęp do ulubionych programów, bez konieczności dostosowywania się do ramówki telewizyjnej – wynika z badań przeprowadzonych przez PBS DGA na zlecenie platformy cyfrowej CYFRA+ .Czytaj więcej »Polscy widzowie chcą mieć władzę nad telewizją