Cybersport.pl

Laptop Lenovo IdeaPad Y560 z certyfikatem Cybersportu

Najnowszy multimedialny notebook Lenovo IdeaPad Y560 otrzymał Złoty Certyfikat zespołu Cybersport, organizatora jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig sportów elektronicznych w Polsce. Certyfikacja poświadcza, że urządzenie mobilne Lenovo zostało zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy. 

Czytaj więcej »Laptop Lenovo IdeaPad Y560 z certyfikatem Cybersportu

Wystartowała wojenna kampania „Wiosna 2010”

Dzisiejszego dnia tj. 29 marca o godzinie 18.00 rozpoczną się zapisy do pierwszej z sześciu prestiżowych wojennych kampanii rozgrywanych w ramach Ligi Battlefield Bad Company 2 – wspólnego projektu firmy Electronic Arts Polska oraz zespołu Cybersport.pl. Na wszystkich miłośników taktycznej rozgrywki, a także dynamicznej akcji czekać będzie wirtualna walka o miejsce w wielkim finale LAN oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 12 000 złotych!Czytaj więcej »Wystartowała wojenna kampania „Wiosna 2010”

Zostań GOLD’em i wygrywaj nagrody

Organizatorzy internetowej platformy Cyberarena36i6 dedykowanej wszystkim miłośnikom gier komputerowych rozpoczęli akcję „Zamień konto SILVER na GOLD”. Każdy użytkownik strony Cybersport.pl będzie miał możliwość bezpłatnego otrzymania startera sieci 36.6 o nominale 9 złotych, który upoważnia do udziału w prestiżowych turniejach, rozgrywkach i konkursach Cyberareany36i6. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie, zarejestruj się już dziś i weź udział w wirtualnej zabawie.Czytaj więcej »Zostań GOLD’em i wygrywaj nagrody

Ostatnia szansa na wielki finał Ligi Cybersport

Wystartowały zapisy do ostatnich eliminacyjnych rozgrywek internetowych lig Command & Conquer: Red Alert 3 oraz Need for Speed Undecover organizowanych przez zespół Cybersport.pl oraz polskiego wydawcę gier komputerowych firmę Electronic Arts Polska. Wirtualna rywalizacja w ramach wrześniowych pucharów miesiąca toczyć się będzie o awans do wielkiego finału LAN Ligi Cybersport oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 złotych.

Czytaj więcej »Ostatnia szansa na wielki finał Ligi Cybersport