Archiwa tagu: Cybersport

Granie na Ekranie w Multikinie Złote Tarasy – zapraszamy na turniej MSI FIFA 12 Cup

Jeszcze nie opadł pył po Wielkim Finale Ligi Cybersport, który odbył się 3 grudnia w Multikinie Kraków, a już zapowiedziane zostało kolejne gamingowe wydarzenie z serii „Granie na Ekranie” – MSI FIFA 12 Cup. 15 grudnia w Multikinie Złote Tarasy rozegrany zostanie turniej w najnowszą odsłonę popularnej symulacji piłki nożnej – FIFA 12.

Weź udział w zmaganiach drużyn gry Counter Strike 1.6 – zapisy do VII rundy III Ligi Cybersport

Trwają się zapisy do siódmej tury eliminacyjnych rozgrywek gry Counter-Strike 1.6 zorganizowanych w ramach największej i najprężniej rozwijającej się organizacji sportów elektronicznych w Polsce – Ligi Cybersport. Przed miłośnikami gier komputerowych trzy tygodnie wirtualnej walki o najwyższe lokaty w tabeli, a co za tym idzie awans do turnieju głównego, którego stawką jest miejsce w wielkim finale LAN.

Zostań mistrzem wirtualnego boiska

Rozpoczęły się zapisy do trzeciej tury internetowych eliminacji gry FIFA 10 rozgrywanych w ramach Ligi Cybersport, jednej z najprężniej rozwijających się lig gier komputerowych w Polsce. Na wszystkich miłośników wirtualnej piłki kopanej czeka elektroniczna rywalizacja o tytuły mistrzowskie oraz wysokie nagrody pieniężne.

5 000 złotych dla najlepszych wirtualnych piłkarzy

FIFA 10 została ogłoszona kolejną, tuż obok komputerowej produkcji Counter-Strike 1.6, grą tegorocznego sezonu Ligi Cybersport zorganizowanego w ramach projektu Cyberarena 36i6. Miłośnicy wirtualnego współzawodnictwa z całego kraju będą mogli zmierzyć się ze sobą w internetowych eliminacjach o miejsce w wielkim finale LAN, tytuły Mistrzów Polski oraz nagrody pieniężne i rzeczowe o łącznej wartości 5… Czytaj dalej »