Archiwa tagu: Cyberarena36i6

Ostatnie przystanki akcji Cybercup Zima 2010

Ogólnopolska akcja Cybercup Zima 2010 powoli dobiega końca. Już w najbliższy piątek tj. 26 lutego miłośnicy gier komputerowych oraz sportów elektronicznych będą mieli ostatnią szansę, aby wziąć udział w prestiżowych turniejach najpopularniejszych gier sieciowych zorganizowanych w ramach internetowego projektu Cyberarena36i6. Cybersportowa karawana zagości w Bielsku-Białej oraz Gliwicach, gdzie przez dwa dni gracze z całego kraju… Czytaj dalej »

Sięgnij po Mistrzostwo Polski gry Pro Evolution Soccer 2010

Już w najbliższy piątek tj. 5 lutego rozpoczną się kolejne e-sportowe przystanki akcji Cybercup Zima 2010 zorganizowane w ramach internetowego projektu Cyberarena36i6. Podczas dwudniowych, wirtualnych zmagań we Wrocławiu miłośnicy gier komputerowych będą mogli wziąć udział w licznych turniejach i konkursach, a w Warszawie przystąpić do walki o oficjalny tytuł Mistrza Polski piłkarskiej gry Pro Evolution… Czytaj dalej »

Liga Cybersport wkracza w międzynarodowy wymiar

Jedna z największych i najprężniej rozwijających się lig sportów elektronicznych w Polsce, będąca integralną częścią projektu Cyberarena36i6, wprowadza nowe zasady do cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem wśród miłośników e-sportowego współzawodnictwa rozgrywek Counter-Strike 1.6.

Poleć Cyberarenę36i6 znajomym i wygraj nagrody

Organizatorzy internetowej platformy Cyberarena36i6 przygotowali kolejną niespodziankę dla wszystkich miłośników gier komputerowych. Na uczestników wyjątkowej akcji „Poleć platformę Cyberarena36i6” czeka 500 nagród o łącznej wartości 13 000 złotych! Graczu, jeśli jeszcze nie posiadasz konta GOLD to najwyższy czas, abyś zarejestrował się na stronie www.cyberarena36i6.pl i wziął udział w tym i następnych prestiżowych konkursach i promocjach… Czytaj dalej »

Zostań GOLD’em i wygrywaj nagrody

Organizatorzy internetowej platformy Cyberarena36i6 dedykowanej wszystkim miłośnikom gier komputerowych rozpoczęli akcję „Zamień konto SILVER na GOLD”. Każdy użytkownik strony Cybersport.pl będzie miał możliwość bezpłatnego otrzymania startera sieci 36.6 o nominale 9 złotych, który upoważnia do udziału w prestiżowych turniejach, rozgrywkach i konkursach Cyberareany36i6. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie, zarejestruj się już dziś i… Czytaj dalej »

Weź udział w drużynowych rozgrywkach Cyberareny36i6

Rozpoczęły się zapisy do drużynowych rozgrywek gier Counter-Strike 1.6 oraz Call of Duty 4: Modern Warfare organizowanych w ramach akcji „Mocne uderzenie Cyberareny36i6”. Pięcioosobowe drużyny z całego kraju już teraz mogą rejestrować się na oficjalnej stronie projektu i wziąć udział w wirtualnych zmaganiach o nagrody pieniężne w wysokości 2 000 złotych.

Cztery otwarte turnieje Cyberareny36i6

Startują zapisy do pierwszych internetowych turniejów organizowanych w ramach akcji „Mocne uderzenie Cyberareny36i6”. Na początek miłośnicy gier komputerowych będą mogli zmierzyć się w cyberprzestrzeni w cztery popularne tytuły multiplayer – StarCraft, Race Driver: GRID, FIFA 09 oraz Counter-Strike 1.6. Wartość nagród przeznaczonych na turniejowe rozgrywki wyniesie 3200 złotych.