CURSOR

1 CURSOR

Cursor edukuje studentów Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu logistyki e-commerce

oexCursor – spółka z Grupy Outsourcing Experts oferująca rozwiązania w zakresie wsparcia procesów sprzedażowych i marketingowych – wesprze merytorycznie program studiów podyplomowych organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Słuchacze kierunku „Handel elektroniczny” dowiedzą się jak efektywnie zarządzać logistyką e-sklepu.

Czytaj więcej »Cursor edukuje studentów Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu logistyki e-commerce

2 CURSOR

Nowa usługa na rynku e-commerce

oexGrupa OEX – specjalizująca się w outsourcingu procesów back-office, wsparcia sprzedaży i marketingu oraz call i contact center – wprowadza na rynek zintegrowaną obsługę procesu e-sprzedaży. Usługa dedykowana jest producentom i importerom poszukujących nowoczesnych kanałów dystrybucji w sprzedaży detalicznej bez ponoszenia nakładów inwestycyjnych.

Czytaj więcej »Nowa usługa na rynku e-commerce

Cursor kontynuuje współpracę z Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

Cursor – spółka z Grupy Outsourcing Experts, oferująca rozwiązania outsourcingowe w zakresie sprzedaży i marketingu – kontynuuje współpracę z Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Odnowiony kontrakt obejmuje obsługę instalacji, serwisowania i magazynowania materiałów wspierających sprzedaż (POSM).

Czytaj więcej »Cursor kontynuuje współpracę z Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

Cursor S.A. organizuje konkurs dla Nałęczowianki w sieci sklepów Carrefour

Cursor – spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, oferująca rozwiązania outsourcingowe w zakresie procesów sprzedaży i marketingu – realizuje konkurs konsumencki dla marki Nałęczowianka. Kampania organizowana będzie w sieci sklepów Carrefour na terenie całej Polski. Cursor S.A. został wybrany w drodze konkursu ofert na organizację działań z zakresu „tailor made” (dopasowany do konkretnych potrzeb).

Czytaj więcej »Cursor S.A. organizuje konkurs dla Nałęczowianki w sieci sklepów Carrefour

Centrum logistyczne Good Point Puławska II już w pełni skomercjalizowane – drugi najemca obiektu

Spółka Real Management, deweloper centrum logistycznego Good Point Puławska II, podpisała już drugą umowę najmu tego nowoczesnego obiektu klasy A+, oferującego magazyny i biura o łącznej powierzchni ponad 50 000m2. Drugim, po spółce CEDC, najemcą będzie spółka CURSOR S.A, która zajmie 25% powierzchni pierwszej fazy inwestycji. Czytaj więcej »Centrum logistyczne Good Point Puławska II już w pełni skomercjalizowane – drugi najemca obiektu