Crispy Natural

Mr. Ser na imprezie

Nie chcemy przyjąć do wiadomości, że wakacyjny czas się kończy. To jednak nie oznacza, że mamy przestać bawić się ze znajomymi. Tyko teraz więcej czasu będziemy spędzać w pomieszczeniach. Rozpocznie się sezon imprez domowych. Ta ciekawa forma spędzania wolnych wieczorów wciąż cieszy się dużą popularnością.

Czytaj więcej »Mr. Ser na imprezie

Wakacyjny zestaw: dobra książka plus przekąska

Długo czekałyśmy na wakacyjne miesiące, które rozpoczynają okres urlopów. Bez względu na to czy już urlopujemy, czy też nie, warto więcej czasu w wakacyjnym okresie poświęcić dla siebie, na zasłużony relaks. Czas sięgnąć po jedną z książek, którą kupiłyśmy wcześniej, a z braku czasu wciąż leży na półce. Może po nasze ulubione magazyny, by zobaczyć najnowsze trendy w modzie i urodzie. Trzeba trochę zwolnić i naładować akumulatory. Jeśli mamy możliwość oddać się tym przyjemnościom na działce, jest idealnie. Jeśli nie, to przecież w zupełności wystarczyć leżak na balkonie. Oczywiście jeśli mówimy o kobiecym relaksie, nie może tu zabraknąć miejsca na ulubione seriale i romantyczne seanse filmowe.

Czytaj więcej »Wakacyjny zestaw: dobra książka plus przekąska

Serowe studenckie chrupanie

Studia to dla wielu najlepszy okres w życiu. To czas zdobywania nowych umiejętności, ale także czas zabawy. To właśnie podczas studiów poznajemy wielu nowych ludzi. Zawieramy znajomości, które będą zamieniać się w przyjaźnie, niekiedy na całe życie. Okazji do spotkań towarzyskich nie brakuje, w klubach, w plenerze, w bursach studenckich i domach.

Czytaj więcej »Serowe studenckie chrupanie

Chrupiąca porcja owoców i warzyw

Jakże często deklarujemy ucieczkę od siedzącego trybu życia. Obiecujemy sobie regularne spożywanie posiłków, picie wody, jedzenie owoców i warzyw kilka razy dziennie i większą dawkę ruchu. Jednak zabiegani szybko zapominamy o złożonych obietnicach. Na samodzielne przyrządzanie posiłków brakuje nam czasu, odżywiamy się więc w pośpiechu sięgając po gotowe produkty. W takich sytuacjach idealnie sprawdzają się lekkie przekąski Crispy Natural z suszonych owoców i warzyw. Produkowane według innowacyjnej technologii MIRVAC, dzięki której zachowują wysokie wartości odżywcze, naturalny wygląd, zapach, są przy tym chrupiące i smaczne.

Czytaj więcej »Chrupiąca porcja owoców i warzyw

Zabierz ze sobą Crispy Natural w każdą majową podróż

Czekaliśmy na to długo, przed nami długi majowy weekend, czyli tradycyjny początek wypoczynku na świeżym powietrzu. To także czas na bardziej aktywne zajęcia, wycieczki piesze i rowerowe. Więc musimy pamiętać o tym, że nasz organizm będzie potrzebował więcej energii. Pamiętamy o odpowiednim ubraniu, ale równie ważny jest prowiant, najlepiej taki, który można wrzucić do plecaka. Dobrym pomysłem jest paczka przekąsek owocowych i warzywnych Crispy Natural.

Czytaj więcej »Zabierz ze sobą Crispy Natural w każdą majową podróż

Jesienne smaki

Jesień to pora roku, która hojnie obdarza nas swoimi skarbami – charakterystycznymi aromatami i kolorami niespotykanymi w innym czasie. Działa na wszystkie zmysły, ma również wpływ na samopoczucie. To, czy będziemy się nią cieszyć, zależy wyłącznie od naszego nastawienia.

Czytaj więcej »Jesienne smaki

Zaskocz niejadka

Wielu rodziców co dzień boryka się z problemem braku apetytu lub niechęci do wielu zdrowych i wartościowych produktów swoich pociech. Podążając za radami bliskich i pediatrów, staramy się nie zmuszać maluchów do posiłków. Co więc zrobić, by nasze dzieci z ochotą i smakiem zajadały się owocami i warzywami?

Czytaj więcej »Zaskocz niejadka

Rodzinny wypad za miasto

Okres wiosenno – letni obfituje w częste wypady za miasto, wspólne wycieczki rowerowe, a dłuższy dzień zachęca do spędzania wolnych chwil na świeżym powietrzu. Wybierając się na taki wyjazd w gronie rodzinnym nie możemy zapomnieć o kilku zasadach, dzięki którym wyprawa dostarczy nam wielu radości i niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej »Rodzinny wypad za miasto