Przejdź do treści

Creative

1 Creative

Uczta dla audofila. Creative poszerza serię popularnych słuchawek Aurvana

creativePodczas targów IFA, odbywających się w Berlinie między 6 a 11 września, marka Creative zaprezentuje kilka najnowszych produktów, cechujących się zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi oraz niezwykle stylowym designem. Pierwszymi nowościami są zestawy słuchawkowe z linii Aurvana – ta szczególnie lubiana i ceniona przez użytkowników seria, poszerzona zostaje o trzy modele: Aurvana Platinum, Aurvana Gold oraz Aurvana Live!2. Premierowe zestawy, podobnie jak znane już urządzenia z tej linii, oferują dźwięk w jakości studyjnej, przy zachowaniu przystępnej ceny. Dodatkowo wzbogacono je o najnowsze technologie i funkcjonalności.

Czytaj dalej »Uczta dla audofila. Creative poszerza serię popularnych słuchawek Aurvana

Nowa seria kamer internetowych HD od Creative

Firma Creative przedstawia nową serię kamer internetowych, która składa się z modeli Live! Cam Socialize HD 1080, Live! Cam Socialize HD AF oraz Live! Cam Chat HD. Do modeli dołączane jest nowe oprogramowanie Live! Central 3 lub Live! Central 3 Lite, które pozwala jednym kliknięciem publikować filmy w popularnych serwisach społecznościowych, takich jak YouTube.

Czytaj dalej »Nowa seria kamer internetowych HD od Creative

Creative przedstawia bezprzewodowy głośnik Creative Sound Blaster Wireless Rock Speaker

Firma Creative Technology Ltd. przedstawia Sound Blaster Wireless Rock Speaker – najnowszą pozycję wśród bezprzewodowych produktów z rodziny Sound Blaster Wireless. Sound Blaster Wireless Rock Speaker to wysokiej jakości głośnik stereo, który umożliwia odtwarzanie muzyki na wolnym powietrzu.

Czytaj dalej »Creative przedstawia bezprzewodowy głośnik Creative Sound Blaster Wireless Rock Speaker

Creative uaktualnia serię kamer Live!® Cam o nowy model – Live!® Cam Video IM Ultra

Firma Creative zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej TOPowej kamery internetowej – Creative Live!® Cam Video IM Ultra, która zapewnia jakość, dobrą zabawę i fantastyczną komunikację przez Internet. Najwyższej jakości obraz i dźwięk w połączeniach internetowych oraz w nagraniach, a także nowe oprogramowanie Live! Central Premium – ta kamera, to wartościowy zakup w dobrej cenie.
Czytaj dalej »Creative uaktualnia serię kamer Live!® Cam o nowy model – Live!® Cam Video IM Ultra