Counter-Strike

Game Maniac w CH Reduta

W dniach 9 i 10 kwietnia w CH Reduta w Warszawie odbędzie się turniej gier komputerowych Game Maniac. Będzie to niebywała okazja dla wszystkich fanów gier komputerowych, aby wziąć udział w rozgrywkach takich popularnych tytułów jak FIFA11, Call of Duty 4, Counter Strike czy Need For Speed.

Czytaj więcej »Game Maniac w CH Reduta

World of Warcraft – wirtualny czy już realny świat wojny?

G Data Software producent oprogramowania antywirusowego przekazuje kolejne informacje na temat stanu bezpieczeństwa graczy online. Nie jest dobrze. Znane wśród większości komputerowych graczy wirtualni bohaterowie, teraz stają się popularnym celem internetowych ataków cybermafii. Najbardziej zagrożeni są użytkownicy takich pozycji jak World of Warcraft, Call of Duty, Counter-Strike, Half-Life.Czytaj więcej »World of Warcraft – wirtualny czy już realny świat wojny?

CyberTV z America’s Army oraz Counter-Strike 1.6

Dzisiejszego dnia, tj. 17 lipca o godzinie 18.00 w telewizji internetowej lookr.tv odbędzie się kolejny piątkowy program na żywo poświęcony sportom elektronicznym. Gośćmi programu będą Marcin ‚Klusek’ Klukowski oraz Krzysiek ‚primitive’ Stepajtis, którzy pokrótce przybliżą widzom grę America’s Army w tym m.in. opowiedzą przez kogo została wydana i dlaczego, czym zaskarbiła sobie ich serca oraz jak zacząć w nią grać.  Czytaj więcej »CyberTV z America’s Army oraz Counter-Strike 1.6

Cybersportowcy w lookr.tv

Już w ten piątek, tj. 22 maja o godzinie 18.00 na wizji internetowego programu lookr.tv po raz kolejny zagości temat dotyczący e-sportu, wirtualnej rywalizacji oraz świata profesjonalnych graczy. Podczas audycji przeprowadzonej na żywo ze studia widzowie będą mogli zobaczyć pokazowy mecz w grę Pro Evolution Soccer, posłuchać co mają do powiedzenia ludzie na co dzień zajmujący się profesjonalnym graniem oraz  wziąć udział w konkursie.
Czytaj więcej »Cybersportowcy w lookr.tv