Archiwa tagu: Counter-Strike

Finał Polski WCG Polska 2009 zakończony! Znamy skład Reprezentacji Polski

W niedzielę o godzinie 20:40 zakończył się ostatni mecz finałowy na tegorocznych rozrywkach World Cyber Games Polska 2009. Tym samym znamy już większość składu Reprezentacji Polski, która wyjedzie do Chengdu w Chinach walczyć o medale z najlepszymi zawodnikami z całego świata.

World of Warcraft – wirtualny czy już realny świat wojny?

G Data Software producent oprogramowania antywirusowego przekazuje kolejne informacje na temat stanu bezpieczeństwa graczy online. Nie jest dobrze. Znane wśród większości komputerowych graczy wirtualni bohaterowie, teraz stają się popularnym celem internetowych ataków cybermafii. Najbardziej zagrożeni są użytkownicy takich pozycji jak World of Warcraft, Call of Duty, Counter-Strike, Half-Life.

Eliminacje World Cyber Games Polska 2009 zakończone

Znamy już wszystkich finalistów World Cyber Games Polska 2009, polskiej edycji największej na świecie olimpiady sportów elektronicznych. Wczoraj rozegrane zostały ostatnie pojedynki. Najlepsi gracze spotkają się na Finale Polski 19 i 20 września w warszawskim Centrum Handlowym Blue City.

CyberTV z America’s Army oraz Counter-Strike 1.6

Dzisiejszego dnia, tj. 17 lipca o godzinie 18.00 w telewizji internetowej lookr.tv odbędzie się kolejny piątkowy program na żywo poświęcony sportom elektronicznym. Gośćmi programu będą Marcin ‚Klusek’ Klukowski oraz Krzysiek ‚primitive’ Stepajtis, którzy pokrótce przybliżą widzom grę America’s Army w tym m.in. opowiedzą przez kogo została wydana i dlaczego, czym zaskarbiła sobie ich serca oraz… Czytaj dalej »

Cybersportowcy w lookr.tv

Już w ten piątek, tj. 22 maja o godzinie 18.00 na wizji internetowego programu lookr.tv po raz kolejny zagości temat dotyczący e-sportu, wirtualnej rywalizacji oraz świata profesjonalnych graczy. Podczas audycji przeprowadzonej na żywo ze studia widzowie będą mogli zobaczyć pokazowy mecz w grę Pro Evolution Soccer, posłuchać co mają do powiedzenia ludzie na co dzień… Czytaj dalej »