ConTrust

„Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!”. Nowa kampania reklamowa Sodexo Motivation Solutions

Wiosna to czas podejmowania nowych wyzwań oraz wyznaczania nowych, ambitnych celów. To także bardzo intensywny okres w pracy specjalistów do spraw marketingu, którzy w firmach odpowiedzialni są za realizację akcji wspierających sprzedaż. Z myślą o nich, Sodexo Motivation Solutions rozpoczyna promocję kompleksowego narzędzia do zarządzania programami lojalnościowymi w biznesie – Sodexo Performance Suite oraz oferty 360° dla Biznesu. Kampania pod hasłem „Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!” potrwa od marca do czerwca. Akcja obejmuje reklamy w prasie branżowej, opiniotwórczej i Internecie oraz działania public relations.

Czytaj dalej »„Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!”. Nowa kampania reklamowa Sodexo Motivation Solutions

Motywacja, która działa – nowa kampania Sodexo Motivation Solutions

„Motywacja, która działa – podwójny zysk dla Twoich pracowników” – pod takim hasłem wystartowała jesienna kampania reklamowa segmentu Motywacja Pracowników firmy Sodexo Motivation Solutions. Jej celem jest podkreślenie roli Sodexo jako eksperta w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych. Kampania obejmuje działania reklamowe w prasie biznesowej, codziennej, magazynach branżowych i Internecie.

Czytaj dalej »Motywacja, która działa – nowa kampania Sodexo Motivation Solutions

Ruszyła świąteczna kampania marki Vivabox

Z początkiem listopada bieżącego roku rozpoczęła się świąteczna kampania reklamowa zestawów prezentowych Vivabox, dystrybuowanych przez Sodexo Motivation Solutions. Akcja pod hasłem „Najlepsze prezenty wybiera się samemu!” obejmuje reklamy na stacjach Metra i w sieciach partnerskich firmy m.in. salonach Empik, kampanię w Internecie i na Facebooku oraz działania public relations.

Czytaj dalej »Ruszyła świąteczna kampania marki Vivabox

Licencja na motywowanie z Sodexo

„Licencję na motywowanie zdobądź z doradcą Sodexo” – pod takim hasłem wystartowała nowa kampania reklamowa segmentu Motywacja Pracowników firmy Sodexo Motivation Solutions. Jej celem jest podkreślenie roli Sodexo jako wyspecjalizowanego doradcy w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych. Kampania obejmuje prasę codzienną, media branżowe oraz działania w Internecie.

Czytaj dalej »Licencja na motywowanie z Sodexo

Z rozwiązaniami Sodexo głowa ma wolne

„360° dla biznesu i głowa ma wolne!” – pod takim hasłem z początkiem września ruszyła kampania reklamowa segmentu Lojalność i Motywacja w Biznesie firmy Sodexo Motivation Solutions, wyspecjalizowanego doradcy w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych. Akcja obejmuje reklamy w prasie branżowej i Internecie oraz działania marketingu bezpośredniego.

Czytaj dalej »Z rozwiązaniami Sodexo głowa ma wolne