Continental

Hat-tricka na oponach Continental podczas Tour de France

André Greipel jadący na oponach Continental zwyciężył pod rząd trzy etapy wyścigu Tour de France. Po emocjonującym finiszu 13. etapu z Saint-Paul-Trois-Châteaux do Le Cap d’Agde niemiecki sprinter wyprzedził na mecie słowackiego demona prędkości Petera Sagana o zaledwie 34 centymetry. Po raz kolejny najwyższej jakości opony udowodniły jak duże mają znaczenie podczas wyścigu sprinterów, gdy o zwycięstwie decydują setne sekundy.

Czytaj więcej »Hat-tricka na oponach Continental podczas Tour de France

Continental Oficjalnym Sponsorem UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie

Continental, wiodący gracz na europejskim rynku opon samochodowych ogłosił, że będzie Oficjalnym Sponsorem UEFA EURO 2012TM w Polsce i na Ukrainie. Umowa z UEFA zakłada również sponsorowanie mistrzostw EURO 2016TM we Francji. Continental, który w tym roku obchodzi 140- lecie istnienia i 100- lecie obecności w Polsce, poprzez zaangażowanie w Mistrzostwa rozgrywane w Polsce i na Ukrainie, zamierza wzmocnić swoją pozycję na tych dwóch kluczowych rynkach.

Czytaj więcej »Continental Oficjalnym Sponsorem UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie

Continental wspiera młodych piłkarzy z domów dziecka

Stowarzyszenie „Nadzieja na Euro”, pomysłodawca i organizator Międzynarodowych Mistrzostw Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej, pozyskał sponsora głównego – firmę Continental. Koncern zapewni wyposażenie oraz sprzęt sportowy wszystkim uczestnikom rozgrywek, które odbędą się 24-25 września w Warszawie. Producent opon będzie również wspierać dalsze działania stowarzyszenia na rzecz aktywizacji sportowej wychowanków domów dziecka.

Czytaj więcej »Continental wspiera młodych piłkarzy z domów dziecka

Szturm jubilerów. Najdroższe i najtańsze telefony w marcu 2009 – ranking fortel.info i Ceneo.pl

Marzec nie był miesiącem przyjaznym dla portfeli miłośników telefonów z najwyższej cenowej półki. Dotychczasowy lider  NOKIA 8800 SAPPHIRE Continental Diamond obronił pierwsze miejsce w rankingu, ale jego cena w porównaniu z lutym poszybowała w górę o 3200 złotych, zbliżając się na wyciągnięcie ręki do bariery 70 tysięcy złotych.Czytaj więcej »Szturm jubilerów. Najdroższe i najtańsze telefony w marcu 2009 – ranking fortel.info i Ceneo.pl