Przejdź do treści

Condobroker Estates & Consulting

Rodzinne centrum zabaw dla dzieci w Hotelu Platinum w Ostródzie kolejnym argumentem dla inwestorów

19 listopada odbyło się wielkie otwarcie centrum rodzinnej rozrywki Kidz Fun znajdującego się w Hotelu Platinum Aqua Fun & Events**** w Ostródzie, w którym można nabyć pokoje i apartamenty w systemie condo. Nowa atrakcja skierowana do dzieci w wieku od roku do 12 lat powstała w ramach realizowanej przez hotel strategii budowania wizerunku obiektu przyjaznego rodzinie.

Czytaj dalej »Rodzinne centrum zabaw dla dzieci w Hotelu Platinum w Ostródzie kolejnym argumentem dla inwestorów

Hotel Platinum w Ostródzie – unikalna oferta i atrakcyjny model biznesowy przyciągają inwestorów

Sprzedaż pokoi i apartamentów w zlokalizowanym w Ostródzie condohotelu prowadzi od sierpnia 2011 Condobroker Estates & Consulting, część Condohotels Group. Do tej pory około 50% pokoi zostało sprzedanych lub zarezerwowanych. Inwestorów przyciąga atrakcyjny model biznesowy oraz możliwość natychmiastowego wejścia do programu hotelowego i czerpania zysków z wynajmu zakupionego pokoju.

Czytaj dalej »Hotel Platinum w Ostródzie – unikalna oferta i atrakcyjny model biznesowy przyciągają inwestorów

Condobroker Estates & Consulting współpracuje z Metrohouse

Condobroker Estates & Consulting, spółka Condohotels Group powołana do pełnienia funkcji sprzedawcy i doradcy w sektorze nieruchomości luksusowych, rozpoczęła współpracę z sieciową agencją nieruchomości Metrohouse. Apartamenty w systemie condo zostały włączone do oferty kierowanej przez Metrohouse do swoich klientów w oddziałach na terenie całej Polski.

Czytaj dalej »Condobroker Estates & Consulting współpracuje z Metrohouse