Przejdź do treści

Concordia

Narciarz z polisą na stoku

Co roku Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe notuje prawie dwa tysiące wypadków na stokach narciarskich. Urazy, naderwane ścięgna, uszkodzone kręgosłupy, połamane kończyny, to najczęstsze obrażenia, których powodem jest brawura, jazda na nartach bez odpowiedniego przygotowania kondycyjnego, nieodpowiedni sprzęt, brak zabezpieczeń.

Czytaj dalej »Narciarz z polisą na stoku

Konferencja prasowa na polu w miejscowości Ugoda. Concordia o szkodach w uprawach

Ciężka zima i związane z nią trudne warunki przezimowania upraw, w szczególności rzepaku ozimego spowodowały lawinę zgłoszeń szkód w uprawach, które były ubezpieczone od ujemnych skutków przezimowania. Concordia na bieżąco likwiduje szkody, kierując się przy tym zasadami zawartymi w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń oraz wypracowywanym przez wiele lat standardem solidnej likwidacji szkód, co bezpośrednio przekłada się na stosowanie adekwatnych do ryzyka składek.

Czytaj dalej »Konferencja prasowa na polu w miejscowości Ugoda. Concordia o szkodach w uprawach

Polisa dla certyfikatora

Specjalnie dla osób wykonujących świadectwa charakterystyki energetycznej Grupa Concordia, jako jeden z pierwszych ubezpieczycieli na rynku, przygotowała ofertę indywidualną lub grupową ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Zgodnie z ustawą Prawo budowlane oraz Rozporządzeniem Ministra Finansów certyfikatorzy od 31 grudnia 2009 roku zobowiązani są do zawarcia umowy ubezpieczeniowej OC, najpóźniej przed dniem przystąpienia do wykonywania czynności.Czytaj dalej »Polisa dla certyfikatora