Przejdź do treści

Concordia Ubezpieczenia

1 Concordia Ubezpieczenia

Ubezpieczenie dla rodziców małych łobuziaków

concordiaOsoby małoletnie, które nie osiągnęły 13 roku życia nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny. Za wyrządzone przez nich szkody powstałe w drodze do szkoły, w domu czy podczas zabaw na podwórku, odpowiadają ich rodzice, zgodnie z brzmieniem Kodeksu cywilnego (Kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r., Dz. U. Nr 16, poz. 93, art. 426 w zw. z art. 427).

Czytaj dalej »Ubezpieczenie dla rodziców małych łobuziaków

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni przed poważnymi kosztami

Solidne ubezpieczenie to niezbędna inwestycja dla każdego przedsiębiorcy, nawet prowadzącego niewielką firmę. Zawierając umowę musi on jednak dokładnie przemyśleć w konsultacji z pośrednikiem ubezpieczeniowym jak skalkulować sumę gwarancyjną, aby w momencie powstania szkody pokryła jej skutki.Czytaj dalej »Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni przed poważnymi kosztami

Rusza kampania promocyjna Concordia Ubezpieczenia dla kobiet

1 sierpnia 2012 roku Concordia Ubezpieczenia rozpoczyna ogólnopolską kampanię pokazującą świadome postawy pań wobec ubezpieczeń. W jej ramach promować będzie produkt Życie Casco pod hasłem „Tylko do 21 grudnia 2012 dla kobiet taniej nawet o 50%”. Do tego dnia panie będą mogły zawrzeć umowę ubezpieczenia nawet na 30 lat z gwarancją niezmienności składki. Po tym terminie wysokości składki dla kobiet i mężczyzn zostanie wyrównana, co ma związek ze zmianą przepisów prawa wywołaną orzeczeniem Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

Czytaj dalej »Rusza kampania promocyjna Concordia Ubezpieczenia dla kobiet

Concordia Ubezpieczenia bliżej Klienta

Concordia Ubezpieczenia w ciągu 15 lat obecności na polskim rynku ubezpieczeniowym konsekwentnie stara się ułatwiać Klientom szybkie i sprawne, a przede wszystkim solidne zawieranie umowy ubezpieczeniowej. Oprócz rozwijania nowych technologii, jak System Obsługi Sprzedaży Rubinet, a także pozyskiwania nowych Partnerów biznesowych, sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży, w tym oddziały. W tym roku uruchomiono już dwa.

Czytaj dalej »Concordia Ubezpieczenia bliżej Klienta

Przedsiębiorca łatwiej może odzyskać wierzytelności

W ciągu ostatnich trzech lat okres spłaty należności w sektorze przedsiębiorstw wydłużył się średnio o tydzień, wzrosła też ilość upadłości firm. Przedsiębiorca może chronić swoją firmę w przypadku niewypłacalności kontrahentów, dzięki ubezpieczeniu Concordia Biznes, które poza szerokim zakresem ochrony majątku firmy, zawiera unikalne na rynku rozwiązanie – Ochronę Prawną Wierzytelności.

Czytaj dalej »Przedsiębiorca łatwiej może odzyskać wierzytelności

Zapobiegliwe panie zapłacą mniej

Nawet o ponad 50 procent mniej mogą zapłacić panie, które zawrą umowę ubezpieczenia na życie do 21 grudnia 2012 roku. Jest to rezultat wyroku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który uznał, że: „płeć nie może być kryterium wyliczania składek ubezpieczeniowych, a co za tym idzie stawki płacone przez mężczyzn i kobiety muszą być równe”. Concordia Ubezpieczenia dla zapobiegliwych pań ma specjalną ofertę Życie Casco, która pozwoli im sporo zaoszczędzić. Warunek jest jeden – trzeba się spieszyć.

Czytaj dalej »Zapobiegliwe panie zapłacą mniej

Rośnie już concordiowy las

22 kwietnia przypada Światowy Dzień Ziemi. W tym roku związany jest z obchodami Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi i odbywa się pod hasłem „Dobra energia dla wszystkich”. W tym czasie obserwujemy zazwyczaj wiele akcji mających na celu ochronę natury. Concordia Ubezpieczenia postawiła na ekologiczną inicjatywę i posadziła 1500 drzew, akcentując tym samym swoje zaangażowanie w działania na rzecz ekologii.

Czytaj dalej »Rośnie już concordiowy las

Concordia wspiera kulturę

Po raz trzeci w Poznaniu odbędzie się niecodzienne wydarzenie – koncert „Wojciech Drabowicz in memoriam – Głosy Przyjaciół”. Przedsięwzięcie muzyczne współorganizowane jest przez Teatr Wielki w Poznaniu i Lions Club Poznań Rotunda. Już po raz drugi sponsorem koncertu jest Concordia Ubezpieczenia.

Czytaj dalej »Concordia wspiera kulturę