Concordia Ubezpieczenia

1 Concordia Ubezpieczenia

Ubezpieczenie dla rodziców małych łobuziaków

concordiaOsoby małoletnie, które nie osiągnęły 13 roku życia nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny. Za wyrządzone przez nich szkody powstałe w drodze do szkoły, w domu czy podczas zabaw na podwórku, odpowiadają ich rodzice, zgodnie z brzmieniem Kodeksu cywilnego (Kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r., Dz. U. Nr 16, poz. 93, art. 426 w zw. z art. 427).

Czytaj dalej »Ubezpieczenie dla rodziców małych łobuziaków

Rusza kampania promocyjna Concordia Ubezpieczenia dla kobiet

1 sierpnia 2012 roku Concordia Ubezpieczenia rozpoczyna ogólnopolską kampanię pokazującą świadome postawy pań wobec ubezpieczeń. W jej ramach promować będzie produkt Życie Casco pod hasłem „Tylko do 21 grudnia 2012 dla kobiet taniej nawet o 50%”. Do tego dnia panie będą mogły zawrzeć umowę ubezpieczenia nawet na 30 lat z gwarancją niezmienności składki. Po tym terminie wysokości składki dla kobiet i mężczyzn zostanie wyrównana, co ma związek ze zmianą przepisów prawa wywołaną orzeczeniem Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

Czytaj dalej »Rusza kampania promocyjna Concordia Ubezpieczenia dla kobiet

Concordia Ubezpieczenia bliżej Klienta

Concordia Ubezpieczenia w ciągu 15 lat obecności na polskim rynku ubezpieczeniowym konsekwentnie stara się ułatwiać Klientom szybkie i sprawne, a przede wszystkim solidne zawieranie umowy ubezpieczeniowej. Oprócz rozwijania nowych technologii, jak System Obsługi Sprzedaży Rubinet, a także pozyskiwania nowych Partnerów biznesowych, sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży, w tym oddziały. W tym roku uruchomiono już dwa.

Czytaj dalej »Concordia Ubezpieczenia bliżej Klienta

Przedsiębiorca łatwiej może odzyskać wierzytelności

W ciągu ostatnich trzech lat okres spłaty należności w sektorze przedsiębiorstw wydłużył się średnio o tydzień, wzrosła też ilość upadłości firm. Przedsiębiorca może chronić swoją firmę w przypadku niewypłacalności kontrahentów, dzięki ubezpieczeniu Concordia Biznes, które poza szerokim zakresem ochrony majątku firmy, zawiera unikalne na rynku rozwiązanie – Ochronę Prawną Wierzytelności.

Czytaj dalej »Przedsiębiorca łatwiej może odzyskać wierzytelności

Zapobiegliwe panie zapłacą mniej

Nawet o ponad 50 procent mniej mogą zapłacić panie, które zawrą umowę ubezpieczenia na życie do 21 grudnia 2012 roku. Jest to rezultat wyroku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który uznał, że: „płeć nie może być kryterium wyliczania składek ubezpieczeniowych, a co za tym idzie stawki płacone przez mężczyzn i kobiety muszą być równe”. Concordia Ubezpieczenia dla zapobiegliwych pań ma specjalną ofertę Życie Casco, która pozwoli im sporo zaoszczędzić. Warunek jest jeden – trzeba się spieszyć.

Czytaj dalej »Zapobiegliwe panie zapłacą mniej

Rośnie już concordiowy las

22 kwietnia przypada Światowy Dzień Ziemi. W tym roku związany jest z obchodami Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi i odbywa się pod hasłem „Dobra energia dla wszystkich”. W tym czasie obserwujemy zazwyczaj wiele akcji mających na celu ochronę natury. Concordia Ubezpieczenia postawiła na ekologiczną inicjatywę i posadziła 1500 drzew, akcentując tym samym swoje zaangażowanie w działania na rzecz ekologii.

Czytaj dalej »Rośnie już concordiowy las

Concordia wspiera kulturę

Po raz trzeci w Poznaniu odbędzie się niecodzienne wydarzenie – koncert „Wojciech Drabowicz in memoriam – Głosy Przyjaciół”. Przedsięwzięcie muzyczne współorganizowane jest przez Teatr Wielki w Poznaniu i Lions Club Poznań Rotunda. Już po raz drugi sponsorem koncertu jest Concordia Ubezpieczenia.

Czytaj dalej »Concordia wspiera kulturę