Przejdź do treści

Computerworld

Zainwestuj w bezpieczne technologie mobilne – bezpłatne seminarium Asseco SEE

W drugim seminarium z cyklu „Inwestuj z głową”, firma Asseco South Eastern Europe (Asseco SEE, ASEE) zaprasza na spotkanie poświęcone bezpieczeństwu technologii mobilnych. Na seminarium omówione zostaną m.in. technologie mobilnej bankowości i obsługi klienta, mechanizmy zabezpieczania transakcji mobilnych oraz aspekty prawne rozwoju tego sektora rynku.

Czytaj dalej »Zainwestuj w bezpieczne technologie mobilne – bezpłatne seminarium Asseco SEE

Ipla – najciekawsza usługa szerokopasmowa

Telewizja internetowa ipla została wyróżniona nagrodą Forum Usług Szerokopasmowych, którą przyznaje redakcja tygodnika Computerworld, w kategorii najciekawsza usługa szerokopasmowa. Konkurs „Szeroki Pas” promuje i nagradza te podmioty, które wyznaczają trendy na rynku szerokopasmowym, wprowadzając produkty i usługi o istotnym znaczeniu dla jego rozwoju i konkurencyjności.

Czytaj dalej »Ipla – najciekawsza usługa szerokopasmowa

Blue Media ponownie liderem polskiego rynku IT

W najnowszym raporcie magazynu Computerworld „TOP 200” sopocka firma Blue Media S.A. zajęła 1. miejsce w rankingu „firmy świadczące usługi outsourcingu” i została największą firmą w tej kategorii w Polsce. Blue Media uplasowała się też na 18. pozycji w rankingu głównym „największe firmy IT” poprawiając swój wynik za rok 2008 o 7 pozycji.

Czytaj dalej »Blue Media ponownie liderem polskiego rynku IT

SAS Institute zdecydowanym liderem polskiego rynku Business Intelligence

W opracowanym przez redakcję Computerworld rankingu firm informatycznych i telekomunikacyjnych TOP200, SAS Institute po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w kategorii firm osiągających przychody ze sprzedaży systemów Business Intelligence (BI). W 2008 roku firma SAS Institute umocniła pozycję zdecydowanego lidera wśród dostawców rozwiązań BI na polskim rynku. Czytaj dalej »SAS Institute zdecydowanym liderem polskiego rynku Business Intelligence