Przejdź do treści

Comperia.pl

Jak odstąpić od umowy pożyczki gotówkowej?

Okres przedświąteczny i święta to czas wzmożonego zainteresowania różnymi instrumentami finansowymi, które podbudowują domowy budżet. Niestety, zdarza się, że decyzje o zaciągnięciu zobowiązania podejmowane są pochopnie. Eksperci porównywarki finansowej Comperia.pl radzą, by w takiej sytuacji rozważyć możliwość odstąpienia od umowy. Zwłaszcza, że jeżeli zrobimy to w ciągu 14 dni od jej podpisania, nie spotkają nas żadne konsekwencje.Czytaj dalej »Jak odstąpić od umowy pożyczki gotówkowej?

1 Comperia.pl

Mieszkanie dla Młodych: nie rezygnuj z dofinansowania, szukaj mieszkania w odpowiedniej cenie

comperiaProgram Mieszkanie dla Młodych ma ruszyć w 2014 roku. Jednak już na początku października podano, ile maksymalnie powinien kosztować 1m2 kwadratowy nieruchomości, by dofinansowanie wkładu własnego do kredytu hipotecznego móc otrzymać już w I kwartale 2014 r. Eksperci porównywarki finansowej Comperia.pl sprawdzili, ile wynoszą wskaźniki w polskich województwach.

Czytaj dalej »Mieszkanie dla Młodych: nie rezygnuj z dofinansowania, szukaj mieszkania w odpowiedniej cenie

2 Comperia.pl

Jak w razie śmierci można przekazać pieniądze najbliższym?

comperiaPo śmierci posiadacza indywidualnego rachunku bankowego, umowa z bankiem wygasa, środki są blokowane i nieoprocentowane. Co się dzieje ze zgromadzonymi pieniędzmi? Zazwyczaj zostają rozdysponowane zgodnie z postanowieniem sądu albo przekazane osobie, które została wskazana w notarialnie sporządzonym testamencie. Jednak istnieje jeszcze jedna opcja. Procedura może się odbyć bez postępowania spadkowego o ile właściciel konta wydał tzw. dyspozycję na wypadek śmierci. O szczegółach rozwiązania oraz jego kosztach opowiedzą eksperci porównywarki finansowej Comperia.pl.

Czytaj dalej »Jak w razie śmierci można przekazać pieniądze najbliższym?

3 Comperia.pl

Euro z bankomatu? W stolicy to już możliwe

comperiaPodróż zagraniczna czy uregulowanie raty kredytu to tylko niektóre z przykładów, w których potrzebujemy euro. Do tej pory zakup waluty umożliwiały przede wszystkim kantory oraz oddziały banków. Jednak od niedawna europejską walutę można także wypłacić prosto z bankomatu. O tym, czy to dobre rozwiązanie piszą eksperci porównywarki finansowej Comperia.pl.

Czytaj dalej »Euro z bankomatu? W stolicy to już możliwe

4 Comperia.pl

Porównywarki Comperia.pl na urządzeniach mobilnych

comperiaComperia.pl, pierwsza polska porównywarka finansowa, rozpoczęła współpracę z właścicielami serwisu Moneyzoom, popularnej aplikacji do zarządzania domowym budżetem. Na stronie internetowej www.moneyzoom.pl oraz w aplikacjach na smartfony i tablety zaimplementowane zostaną narzędzia do porównywania ofert produktów finansowych dostarczone przez Comperia.pl. W ramach programu Comperialead narzędzia do porównywania produktów finansowych wykorzystuje już ponad 1500 wydawców.

Czytaj dalej »Porównywarki Comperia.pl na urządzeniach mobilnych

Alior Sync zwycięzcą rankingu na Najlepsze Konto dla Studenta wg Comperia.pl

Nowy rok akademicki już za pasem. W październiku wielu tegorocznych maturzystów rozpocznie studenckie życie. Jednym z pierwszych kroków na drodze ku samodzielności jest założenie rachunku bankowego. Praktycznie każdy bank ma w swojej ofercie dedykowane konto dla studenta. Które wybrać? Analitycy Comperia.pl przygotowali specjalny ranking.

Czytaj dalej »Alior Sync zwycięzcą rankingu na Najlepsze Konto dla Studenta wg Comperia.pl

Rusza najbardziej przyjazna internetowa porównywarka ubezpieczeń w Polsce

Comperia.pl uruchamia pod adresem http://ubezpieczenia.comperia.pl możliwość  porównania i zakupu ubezpieczeń w Internecie. Nowa porównywarka ubezpieczeń jest integralną częścią Comperia.pl, rozbudowującą dotychczasowe funkcje serwisu skupione wokół porównywania kredytów, lokat i innych produktów finansowych. Ambicją firmy jest stworzenie najbardziej ergonomicznego i przyjaznego dla Internautów serwisu oferującego ubezpieczenia w modelu direct. Porównywarka będzie rozwijać się zgodnie z sugestiami użytkowników. Na początek Comperia.pl umożliwia wybór i zakup ubezpieczeń komunikacyjnych – w zaledwie trzech prostych krokach, 24 godziny na dobę i całkowicie online.

Czytaj dalej »Rusza najbardziej przyjazna internetowa porównywarka ubezpieczeń w Polsce

„Zrób Dobry Deal” z Alior Sync

Alior Sync udostępnia strefę zakupów „Zrób Dobry Deal”, w której klienci mogą kupić wybrane produkty w promocyjnych cenach i w limitowanej ofercie kredytowej „10 rat 0%”. Aktualnie w ofercie znajdują się produkty firmy Samsung, m.in. nowość na rynku notebook z Serii 9, bony na wakacje z biurem podróży Neckermann oraz profesjonalne przyrządy do ćwiczeń fizycznych.

Czytaj dalej »„Zrób Dobry Deal” z Alior Sync