Przejdź do treści

ComperiaLead

1 ComperiaLead

Porównywarki Comperia.pl na urządzeniach mobilnych

comperiaComperia.pl, pierwsza polska porównywarka finansowa, rozpoczęła współpracę z właścicielami serwisu Moneyzoom, popularnej aplikacji do zarządzania domowym budżetem. Na stronie internetowej www.moneyzoom.pl oraz w aplikacjach na smartfony i tablety zaimplementowane zostaną narzędzia do porównywania ofert produktów finansowych dostarczone przez Comperia.pl. W ramach programu Comperialead narzędzia do porównywania produktów finansowych wykorzystuje już ponad 1500 wydawców.

Czytaj dalej »Porównywarki Comperia.pl na urządzeniach mobilnych

Kolejne duże serwisy dołączają do programu ComperiaLead

Portale Domiporta.pl oraz Podatki.biz, dołączyły do programu partnerskiego ComperiaLead przygotowanego przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Użytkownicy serwisów będą mieli możliwość porównania i wybrania najlepszych produktów finansowych bezpośrednio na portalach. Łącznie w programie uczestniczy już blisko 900 partnerów.

Czytaj dalej »Kolejne duże serwisy dołączają do programu ComperiaLead

Zarabianie w sieci staje się łatwiejsze

Spółka Comperia.pl, operator pierwszej polskiej porównywarki finansowej uruchamia unikalny program partnerski ComperiaLead, który umożliwia zarabianie na pośrednictwie w sprzedaży produktów finansowych wszystkim posiadaczom stron internetowych oraz blogów. Partnerzy otrzymają nie mniej niż 50 proc. przychodu od każdego sprzedanego produktu. To pierwszy tak rozbudowany program w Polsce.

Czytaj dalej »Zarabianie w sieci staje się łatwiejsze