Archiwa tagu: Comarch OPT!MA

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie wybrało Comarch ERP

Działające od 2010 roku Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, prezentujące międzynarodową sztukę najnowszą, zajmujące się edukacją oraz prowadzące projekty badawcze i wydawnicze, wdrożyło program Comarch OPT!MA, jeden z szerokiej gamy produktów Comarch ERP. Rozwiązanie zaimplementował Złoty Partner Comarch – firma CDN-Partner w Krakowie.

Małopolskie Centrum Biotechniki wybrało Comarch OPT!MA

Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. w Krasnem, zajmujące się świadczeniem usług w zakresie inseminacji zwierząt gospodarczych, wybrało program Comarch OPT!MA. Umowa zawierająca licencje oprogramowania, instalację, wdrożenie i konfigurację oprogramowania oraz szkolenia pracowników Centrum – w całości realizowana przez OPTeam S.A., Platynowego Partnera Comarch – przekracza wartość 65 tys. zł.

Oprogramowanie Comarch do kupienia w e-sklepie

Comarch udostępnił sklep internetowy, w którym każdy przedsiębiorca z sektora MSP może kupić systemy do zarządzania firmą oraz oprogramowanie do prowadzenia księgowości z oferty krakowskiej spółki IT. Pod adresem www.Sklep.Comarch.pl dostępna jest również baza wiedzy w postaci multimedialnych szkoleń i e-book’ów.

Rusza kolejna edycja OPT!MALNEGO Startu – bezpłatnego e-szkolenia dla studentów

Do 23 października 2011 roku studenci z całej Polski mogą zgłaszać chęć udziału w e-szkoleniu OPT!MALNY Start, organizowanym przez Comarch. W ramach projektu, każdy student, bez wychodzenia z domu, będzie miał możliwość uzyskania za darmo, kwalifikacji umożliwiających mu samodzielną pracę z nowoczesnym oprogramowaniem Comarch OPT!MA oraz zdobycia specjalnego certyfikatu.