Archiwa tagu: Comarch Data Center

Comarch otworzył nowe Centrum Przetwarzania Danych (Comarch Data Center) we Frankfurcie nad Menem

Od 1 lipca 2011 r. Comarch dysponuje nowym Data Center zlokalizowanym we Frankfurcie nad Menem. Comarch korzysta w tym zakresie z zasobów partnera e-Shelter, posiadającego we Frankfurcie dwie oddzielne lokalizacje, które tworzą wspólne Centrum Przetwarzania Danych klasy TIER IV pełniące rolę Twin Data Center.

Premiera Comarch ECOD 2.0 na największych targach elektronicznych w Europie – CEBIT 2010

Comarch po raz kolejny bierze udział w targach Cebit organizowanych w dniach 2-5 marca 2010 w Hanowerze (stoisko E04, Hala 5).  Będzie to prawdziwa ofensywa produktowa firmy. Na szczególną uwagę zasługuje Platforma Comarch ECOD, rozwiązanie do elektronicznej wymiany dokumentów. Na targach Cebit nastąpi długo oczekiwana premiera Comarch ECOD 2.0.

System do archiwizacji iBard24 Backup Online wdrożony w koncernie BP

Krakowska spółka Infrastruktura24 S.A. należąca do grupy kapitałowej Comarch wdrożyła w BP Polska autorski system do wymiany i archiwizacji danych online – iBard24 Enterprise. – Rozwiązanie iBard24 Enterpise umożliwi BP Polska sprawną komunikację ze swoimi dealerami za pomocą łatwego w obsłudze narzędzia. System zaprojektowany przez Infrastruktura24 S.A. pozwala na wysyłanie i odbieranie plików w dowolnym… Czytaj dalej »