Comarch ALTUM

Jak zapewnić firmie stały dochód w czasie kryzysu?

O kryzysie wszędzie głośno. Upadają nawet duże, wydawać by się mogło – doskonale zarządzane firmy. Przyczyn jest wiele – niewypłacalność kontrahentów, mniejsze zainteresowanie klientów, nieprawidłowa kontrola finansowa i inne. Zapewnienie stałego dochodu firmie jest pierwszym krokiem do tego, by utrzymać ją w dobrej kondycji. Jak to zrobić?

Czytaj więcej »Jak zapewnić firmie stały dochód w czasie kryzysu?

Comarch Marketplace

Procesy zachodzące w firmie różnią się w zależności od branży i otoczenia, w jakim ona działa. Dlatego Comarch jako jedna z pierwszych firm od lat proponuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów działających w poszczególnych branżach i sektorach rynku.

Czytaj więcej »Comarch Marketplace

Premiera Comarch Marketplace

Chcąc skutecznie wspierać biznes przedsiębiorców, Comarch stworzył wirtualną platformę wymiany specjalistycznych rozwiązań branżowych IT – Comarch Marketplace. W serwisie tym zaprezentowane są dedykowane aplikacje obsługujące procesy biznesowe charakterystyczne dla danej branży lub gałęzi rynku, opracowane przez partnerów oraz Comarch, i stanowią rozszerzenie standardowych funkcjonalności inteligentnej platformy ERP Comarch ALTUM. 

Czytaj więcej »Premiera Comarch Marketplace