Archiwa tagu: Columbus IT

Columbus IT wyróżniony certfikatem ‚Discrete Manufacturing’ przez Microsoft i AMR Research

Columbus IT, certyfikowany partner wdrożeniowy firmy Microsoft Dynamics, został uhonorowany certyfikatem branżowym w zakresie produkcji dyskretnej. Nagroda ta jest wyrazem uznania i potwierdzeniem najwyższych kompetencji w zakresie wdrożeń w danej branży, jaką partnerzy mogą otrzymać od firmy Microsoft.

Na MiFID w Skandynawii też narzekano, ale krótko

MiFID nie jest magicznym panaceum, generuje jedynie zbędną biurokrację, a klienci i tak nie zrozumieją istoty oferowanego produktu – krytykowane przez polskich bankowców unijne przepisy są powieleniem opinii norweskich kolegów po fachu. I tak jak w dalekiej Skandynawii krytyka ta pewnie ucichnie. Tam szybko przekonano się, że MiFID chroni nie tyle klientów, ale również banki.

Lider platform ERP dla przedsiębiorstw, system Microsoft Dynamics AX 2009 już w Polsce

W dniach 7-9 października br., podczas konferencji „Efektywna realizacja strategii podstawą sukcesu przedsiębiorstwa”, odbędzie się polska premiera systemu Microsoft Dynamics AX2009.

Uderzenie kryzysu było słabsze

Owszem, dynamika rynku mocno spadła. Wiele firm przełożyło realizację  projektów wdrożeniowych na nowy rok. Ale konsekwencje obecnej recesji nie są tak poważne jak te sprzed ośmiu lat. Po części na skutek możliwości refundacji inwestycji w IT z unijnych funduszy. Po części dzięki większej świadomości przedsiębiorców – wyjaśnia Piotr Szczerbiak, dyrektor konsultingu w Columbus IT.