Przejdź do treści

Collect Consulting

Rusza elektroniczna usługa kojarzenia inwestorów z autorami interesujących projektów biznesowych

W ramach platformy biznesowej E-kapital.pl dedykowanej mikro i małym przedsiębiorcom, operującej w ścisłej współpracy z firmą doradczą Collect Consulting, ruszyła usługa „Projekty i Inwestorzy”. Za jej pośrednictwem możliwe jest kojarzenie autorów ciekawych pomysłów biznesowych z podmiotami gotowymi je dofinansować.

Czytaj dalej »Rusza elektroniczna usługa kojarzenia inwestorów z autorami interesujących projektów biznesowych

Collect Consulting zidentyfikuje na zlecenie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czynniki stresogenne pracowników

Eksperci firmy konsultingowej Collect Consulting, świadczącej kompleksowe usługi doradztwa biznesowego dla sektora publicznego i prywatnego, zrealizują dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) projekt badawczy „Identyfikacja czynników stresogennych występujących w miejscu pracy wraz z określeniem ich wpływu na występowanie wypadków przy pracy i chorób wynikających z długotrwałego narażenia na stres”.

Czytaj dalej »Collect Consulting zidentyfikuje na zlecenie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czynniki stresogenne pracowników

Platforma biznesowa e-kapital.pl, udostępniona przez Collect Consulting, wesprze przedsiębiorstwa MSP

Collect Consulting, firma doradcza świadcząca usługi doradztwa biznesowego dla sektora prywatnego i publicznego, postanowiła wykorzystać doświadczenie zdobyte w trakcie wielu lat współpracy ze swoimi Klientami, powołując do życia platformę internetową e-kapital.pl. Po raz pierwszy przedsiębiorcy z sektora MSP dostają do ręki narzędzie umożliwiające im, w jednym miejscu, korzystanie z funkcji i informacji pomocnych w prowadzeniu biznesu.

Czytaj dalej »Platforma biznesowa e-kapital.pl, udostępniona przez Collect Consulting, wesprze przedsiębiorstwa MSP