coffeeheaven

2 coffeeheaven

WALK – 360 stopni dla COSTA by coffeeheaven i coffeeheaven

walkGrupa WALK została wybrana w konkursie ofert na kompleksową obsługę marek COSTA by coffeeheaven i coffeeheaven należących do CHI Polska S.A. W ramach umowy WALK odpowiada za opracowanie planu działań B2C, przygotowanie konceptów kreatywnych, adaptację i produkcję materiałów reklamowych oraz obsługę w kanałach digital i social media.

Czytaj dalej »WALK – 360 stopni dla COSTA by coffeeheaven i coffeeheaven

Zyskaj dzięki rejestracji w „my coffeeheaven”

W kawiarniach coffeeheaven wystartowała druga odsłona wiosennej kampanii „zyskaj dzięki rejestracji w my coffeeheaven”. Na spragnionych kawy i innych atrakcji, które oferuje coffeeheaven, przygotowano specjalny konkurs, którego partnerem jest operator sieci T-Mobile oraz firma Samsung. Do zdobycia są liczne nagrody, m.in.: ultranowoczesny tablet Samsung Galaxy Tab. 10.1, 5 starterów T-Mobile Internetu Mobilnego oraz ponad 10 000 punktów w programie „my coffeeheaven”, które można zamienić na pełną ofertę  kawiarni coffeeheaven.

Czytaj dalej »Zyskaj dzięki rejestracji w „my coffeeheaven”

Nowy rozdział dla CHI Polska S.A.

Po 10 latach współpracy z CHI Polska S.A., spółki będącej od 2010 roku częścią Costa LTD (jednego z największych światowych operatorów w branży kawowej), Paweł Wasiljew zdecydował się na rezygnację z funkcji Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu. Z dniem 31 maja 2012 roku opuści on struktury lidera branży kawiarnianej w Polsce, spółki CHI Polska S.A.

Czytaj dalej »Nowy rozdział dla CHI Polska S.A.

Wiosenne pobudzenie w kawiarniach coffeeheaven

Ruszyła wiosenna kampania w kawiarniach coffeeheaven. Pod hasłem „zyskaj dzięki rejestracji w my coffeeheaven” zaplanowano różne aktywności związane z zachęcaniem do rejestracji kart my coffeeheaven na stronie www programu, a także przygotowano kuszącą sezonową ofertę produktową, w skład której weszła m.in. wiosenna kawa mangoccino oraz rozszerzone o nowe wrapy czy kanapki menu. Kampania rozpoczęła się 6 marca i potrwa do 14 maja tego roku.

Czytaj dalej »Wiosenne pobudzenie w kawiarniach coffeeheaven

Bonair SA dostarcza system ERP dla coffeeheaven

Firma Bonair SA podpisała umowę z CHI Polska SA na dostarczenie systemu Microsoft Dynamics AX 4.0. Wdrożenie obejmie między innymi takie obszary funkcjonalne jak: Finanse (w tym Środki Trwałe), Sprzedaż, Logistykę (zakupy i gospodarka magazynowa). Poza standardowymi modułami zostaną dostarczone autorskie add’ony do systemu Microsoft Dynamics AX Bonair SA – Honoraria i Formularze.
Czytaj dalej »Bonair SA dostarcza system ERP dla coffeeheaven