Clinique

Startuje kampania marki Clinique (The Estēe Lauder Companies) wspierająca linię kosmetyków Even Better

Agencja Digital One przygotowała dla marki Clinique (The Estēe Lauder Companies) kampanię w obszarze digital, która jest jednym z elementów kampanii 360 stopni serum na przebarwienia Even Better Clinical. Kampania w internecie wystartowała wczoraj, we wtorek ruszy kampania telewizyjna, a od kilkunastu dni reklama Even Better Clinical dostępna jest w wydaniu „Wysokich Obcasów Extra” na iPada. Celem działań jest promocja linii Even Better wśród targetu marki Clinique, czyli przede wszystkim w grupie kobiet 25+ .

Czytaj dalej »Startuje kampania marki Clinique (The Estēe Lauder Companies) wspierająca linię kosmetyków Even Better

Digital One dla marki Clinique

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi oraz efektów, jakie udało się do tej pory osiągnąć dzięki realizacjom online. Decyzja o dalszej współpracy została podjęta zarówno na podstawie pozytywnych doświadczeń jak i strategii przyszłych działań, przygotowanej przez Digital One” – mówi Klaudia Kielanowska, Business Development Manager, Estee Lauder Poland sp.z o.o.Czytaj dalej »Digital One dla marki Clinique

Polska wersja serwisu marki Estēe Lauder jest już dostępna w Internecie

W ramach nawiązanej w ubiegłym roku współpracy z Estēe Lauder Poland, agencja Digital One dokonała lokalizacji kolejnej marki z portfolio koncernu. Od marca 2009 stronę Estēe Lauder można odwiedzić pod adresem www.esteelauder.pl. Jest to jedna z pierwszych marek luksusowych, posiadająca polską stronę internetową.
Czytaj dalej »Polska wersja serwisu marki Estēe Lauder jest już dostępna w Internecie