Clicktrans.pl

1 Clicktrans.pl

Clicktrans.pl wprowadza integrację z Allegro

clicktransIntegracja z jednej strony umożliwia zleceniodawcom wystawiającym przesyłki na Clicktrans.pl importowanie danych z aukcji wystawionych na Allegro, z drugiej natomiast daje możliwość umieszczenia sprzedawcom wtyczki na aukcjach Allegro. Wtyczka przekierowuje kupujących na Clicktrans.pl, gdzie mogą oni znaleźć korzystne opcje transportu. Clicktrans.pl pozwala zaoszczędzić średnio do 60% na cenie transportu. Wtyczka Allegro jest w szczególności skierowana do detalicznych sprzedawców mebli, samochodów, motocykli, którzy obecnie oferują jedynie odbiór osobisty przedmiotu głównie z uwagi na jego nietypowe lub duże gabaryty. To właśnie te przedmioty są najczęściej transportowane dzięki Clicktrans.pl.

Czytaj dalej »Clicktrans.pl wprowadza integrację z Allegro

2 Clicktrans.pl

Clicktrans.pl – już milion kilogramów CO¬2 w atmosferze mniej

clicktransClicktrans.pl jest serwisem aukcyjnym usług transportowych, który pomaga walczyć z pustymi przebiegami – od czasu powstania zapobiegł emisji już ponad miliona kilogramów CO­2 do atmosfery. Aby zneutralizować taką ilość dwutlenku węgla potrzebnych jest rocznie aż 135 tysięcy drzew! Dla porównania statystyczny Polak przyczynia się rocznie do emisji ok. 8 tysięcy kg CO2.

Czytaj dalej »Clicktrans.pl – już milion kilogramów CO¬2 w atmosferze mniej

Internet zdobywa rynek zleceń transportowych

Coraz większą popularnością cieszy się szukanie transportu np. mebli, samochodu czy przeprowadzek na aukcjach transportowych. Serwis Clicktrans.pl odwiedza średnio 30 tysięcy osób miesięcznie i liczba ta wzrasta z miesiąca na miesiąc. Jest to pierwszy serwis w Polsce, którego idea polega na tym, że osoba prywatna szukająca transportu wystawia ogłoszenie, które od razu trafia do tysięcy przewoźników. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do przewoźników którzy i tak jadą daną trasą i mogą wziąć nasze rzeczy jako doładunek oferując przy tym bardzo korzystną cenę transportu.

Czytaj dalej »Internet zdobywa rynek zleceń transportowych