Archiwa tagu: Click5

ECCO Walkathon 2009 na Facebook’u

Firma ECCO, od prawie 50 lat swojej działalności, angażuje się w realizację istotnych projektów społecznych. Przykładem jest organizowany od jedenastu lat największy na świecie spacer charytatywny – ECCO Walkathon. W tym roku, po raz piąty, ECCO Walkathon odbędzie się w Warszawie 12 września, na Podzamczu. Najważniejsze informacje o wydarzeniu ECCO postanowiło przekazywać również na swoim… Czytaj dalej »

Letnia draka o makaron

Ruszyła letnia kampania promocyjna Nudli Knorr – Przygodożercy, zrealizowana przez agencję Click5 dla Unilever Polska. Zintegrowane działania promocyjne obejmują swoim zasięgiem telewizję, outdoor i kampanię internetową. Osią całego przedsięwzięcia jest interaktywny film akcji, w którym internauci mogą wziąć udział na stronie www.knorrnudle.pl.

Digital Signage & Online w ECCO

Wystartowała druga faza kampanii ECCO „Mój Świat Mój Styl Moje ECCO”. Zintegrowane działania marketingowe ECCO przenosi się na „touchpoints”, jakimi są powierzchnie centrów handlowych. Na poziomie jedenastu wyselekcjonowanych centrów handlowych w Polsce pojawiły się Kioski Interaktywne ECCO.