Archiwa tagu: Classen

Nowa propozycja aranżacji mieszkania od firmy Classen

W sypialni, w salonie lub w biurowej sali konferencyjnej, czyli wszędzie tam, gdzie nie powinno być nudno… Nowoczesny system naścienny firmy Classen to możliwość aranżacji wnętrza w nietypowy sposób. Poza funkcją estetyczną, system stanowi zabezpieczenie ścian przed uszkodzeniami, jednocześnie wyrównując je optycznie. Nowa propozycja renomowanego producenta podłóg i drzwi kierowana jest do osób, pragnących wyjść… Czytaj dalej »

Classen wyłożył panelami podłogowymi Zieloną Górę

420 tys. sztuk skrzydeł drzwiowych wewnętrznych i ponad 60 mln m kw. paneli podłogowych – Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, podsumował 2013 rok. Liczba wyprodukowanych desek pozwoliłaby na pokrycie powierzchni Zielonej Góry, a skrzydeł drzwiowych na siedmiokrotne wypełnienie Stadionu Narodowego w Warszawie. 2013 rok upłynął w Polsce pod znakiem remontów. 

Classen i RuckZuck z Imago PR

Do grona klientów agencji Imago Public Relations dołączyły Classen, wiodący producent podłóg, drzwi i materiałów wykończeniowych oraz RuckZuck dystrybutor produktów marki Classen w Europie Środkowej i Wschodniej. Agencja skoordynuje działania komunikacyjne obu firm w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

RuckZuck z myślą o klientach

Joanna Makahon, właścicielka firmy Sezam, z RuckZuck współpracuje już od czterech lat. W ramach sieci otworzyła dwa salony – w Opolu i Nysie. Od ubiegłego roku posiada również największy w regionie magazyn drzwi i ościeżnic marki Classen, oferowanych w sprzedaży przez RuckZuck.

Rok 2009 udany dla RuckZuck

Koniec roku to najlepszy okres na podsumowanie dotychczasowej działalności i skonfrontowanie założonych celów z tym co udało się osiągnąć. Sieć, sprzedaży podłóg i drzwi, RuckZuck ma się czym pochwalić. Kolejne punkty handlowe, rozwój na rynku polskim oraz Europy Środkowo-Wschodniej, udział w targach w kraju i za granicą, oraz zdobyte tytuły Odkrycie Roku 2009 i Laur… Czytaj dalej »

„Black&White Obsession Luxury Show” – pokaz Ewy Minge

Ewa Minge –  najbardziej kontrowersyjna polska projektantka, 22 kwietnia 2009 w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, na ponad 70-metrowym wybiegu zaprezentowała swoją najnowszą, wiosenno-letnią kolekcję w trzech odsłonach – Pret-a-Porter, Couture oraz po raz pierwszy na wybiegu – ekstrawaganckie suknie ślubne.