Przejdź do treści

Citi Handlowy

Citi Handlowy zaangażował ponad 1600 wolontariuszy w pomoc dla 14,5 tys. potrzebujących

1609 wolontariuszy – 894 pracowników Citi Handlowy oraz 715 członków ich rodzin i znajomych – przepracowało w czerwcu niemal 12 tys. godzin, realizując 125 projektów społecznych na rzecz blisko 14,5 tys. potrzebujących z 14 województw. Za koordynację działań wolontariackich w Polsce odpowiedzialna była Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy.

Czytaj dalej »Citi Handlowy zaangażował ponad 1600 wolontariuszy w pomoc dla 14,5 tys. potrzebujących

Wolontariusze z Citi Handlowy pomogą 14 000 potrzebującym w całej Polsce

W czerwcu pracownicy Citi Handlowy zrealizują 126 projektów społecznych, pracując na rzecz podopiecznych przedszkoli, szkół podstawowych czy domów dziecka w 13 województwach. Dlaczego to robią? Ponad 70% z nich przyznaje, że po prostu lubi pomagać innym. Działania wolontariuszy odbędą się w ramach VII Światowego Dnia Citi dla Społeczności, obchodzonego w tym roku 16 czerwca zamiast jak zazwyczaj w listopadzie w ponad 90 krajach na całym świecie. Data związana jest z jubileuszem 200 lecia grupy Citi, który przypada na 2012 rok. Koordynatorem akcji wolontariatu w Polsce jest Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy.

Czytaj dalej »Wolontariusze z Citi Handlowy pomogą 14 000 potrzebującym w całej Polsce

Fundacja Kronenberga sfinansowała rekonstrukcję średniowiecznego skryptorium w Tyńcu

Już dziś, w ramach projektu „W średniowiecznym skryptorium”, w Tyńcu odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszej w Polsce rekonstrukcji skryptorium. Inicjatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Opactwo Benedyktynów, które planuje organizować w nim „żywe lekcje” historii. Projekt został sfinansowany przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy, która od lat wspiera cenne inicjatywy z zakresu edukacji i rozwoju lokalnego.

Czytaj dalej »Fundacja Kronenberga sfinansowała rekonstrukcję średniowiecznego skryptorium w Tyńcu

Nowa oferta Gruper.pl i Banku Citi Handlowego – 200 zł w prezencie

Dzięki współpracy Gruper.pl – największego polskiego portalu zakupów grupowych oraz Banku Citi Handlowego, klienci serwisu mają możliwość nabycia kuponu za 0 złotych, który uprawnia do wnioskowania o multipartnerską Kartę Kredytową Citibank MasterCard World i otrzymania 200 zł w prezencie na rachunek karty.

Czytaj dalej »Nowa oferta Gruper.pl i Banku Citi Handlowego – 200 zł w prezencie

Citi Handlowy specjalnie dla studentów

Citi Handlowy wprowadził ofertę bankową dla studentów. Na początek – konto internetowe CitiKonto Direct oraz Karta Kredytowa Citibank Student. Wraz z ofertą bank uruchamia specjalny program rekomendacji dla studentów. Za polecanie Karty Kredytowej Citibank i CitiKonta Direct studenci zdobyć mogą premię pieniężną, bilety do kina i dodatkowo wygrać w konkursie Smartphone Samsung Galaxy S II, tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 lub Netbook Samsung.

Czytaj dalej »Citi Handlowy specjalnie dla studentów

Kredyt refinansowy w Citi Handlowy

Citi Handlowy zachęca do przeanalizowania całkowitych kosztów swojego kredytu hipotecznego i prezentuje ofertę kredytu refinansowego. Minimalna marża produktu Citi Handlowy wynosi teraz 0,8 proc., maksymalna – 1,3 proc. Takie warunki sprawiają, że oferta kredytu refinansowego w Citi Handlowy z prowizją w wysokości 0 proc., brakiem opłaty za wpis do ksiąg wieczystych oraz wycenę nieruchomości, to jedna z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Czytaj dalej »Kredyt refinansowy w Citi Handlowy