Przejdź do treści

Citeam.pl

E-sklepy szturmem zdobywają serwisy zakupów grupowych

Gastronomia, kosmetyka, usługi lokalne – od tych kategorii ofert rozpoczynała się historia zakupów grupowych w Polsce. Obecnie coraz mocniejszą kategorię stanowi asortyment sklepów internetowych, a te sprzedają coraz więcej kuponów. Sami Sprzedający podkreślają natomiast zalety nowej formy reklamy – większy ruch na stronie i grono powracających klientów.

Czytaj dalej »E-sklepy szturmem zdobywają serwisy zakupów grupowych

Mobilna rewolucja na rynku zakupów grupowych?

Aplikacje mobilne, realizacja zniżki za pośrednictwem smartfonu zamiast drukowania kuponu, a nawet geolokalizacja rabatów w najbliższej okolicy – to jedne z najważniejszych zmian w obszarze zakupów grupowych. Te ostatnie, obok ofert linii lotniczych, to obecnie najpopularniejsze kategorie transakcji generowanych za pośrednictwem urządzeń mobilnych w Polsce wg raportu zanox Mobile Performance Barometer.

Czytaj dalej »Mobilna rewolucja na rynku zakupów grupowych?

Citeam.pl integruje kupony zniżkowe z ofertą Allegro

Serwis zakupów grupowych Citeam.pl, należący do Grupy Allegro, integruje jedną z kategorii ofert z największą platformą handlową. Kupony Allegro generowały dotychczas ok. 16 proc. całkowitej sprzedaży na Citeam.pl –kategoria ta właśnie zmienia nazwę i umożliwia użytkownikowi finalizację rabatu bezpośrednio u sprzedawcy na allegro.pl.

Czytaj dalej »Citeam.pl integruje kupony zniżkowe z ofertą Allegro

Zakupy grupowe od Allegro już rok na rynku

Serwis zakupów grupowych Citeam.pl, działający w strukturach Grupy Allegro, zamknął właśnie pierwszy rok swojej działalności na polskim rynku. W tym czasie portal wspiął się na podium branży zakupów grupowych z liczbą 2,4 mln użytkowników i jako pierwszy w Polsce zachęcał do kupowania za pół ceny podczas kampanii reklamowej. W ciągu roku sprzedał też ponad pół miliona kuponów zniżkowych.

Czytaj dalej »Zakupy grupowe od Allegro już rok na rynku

M-commerce to przyszłość serwisów zakupów grupowych

  • przez

Dynamiczny rozwój serwisów zakupów grupowych był jednym z kamieni milowych polskiego e-commerce w 2011 roku. Wielu Polaków dopiero poznaje kupowanie za pół ceny, a być może już niedługo zniknie wizytówka grupowych zakupów – drukowane kupony zniżkowe, które trzeba okazać przy realizacji usługi. Powód to m-commerce i tzw. strona lekka, którą właśnie wprowadził Citeam.pl.

Czytaj dalej »M-commerce to przyszłość serwisów zakupów grupowych

Zakupy grupowe – jak sobie radzą w social media?

Pierwszy serwis zakupów grupowych w Polsce przekroczył właśnie magiczną barierę 100 tys. fanów na Facebooku. Najlepsze strony firmowe w tej branży aktywizują ok. 6 do 7 procent swoich wszystkich fanów, jednak nie wszystkie serwisy umożliwiają swoim odbiorcom aktywny dialog za pośrednictwem fan page’a. Jak są prowadzone działania polskich serwisów zakupów grupowych na Facebooku?

Czytaj dalej »Zakupy grupowe – jak sobie radzą w social media?

Sklepy internetowe na zakupach grupowych – silna kategoria?

W koszyku zakupów grupowych znajdują się już nie tylko te produkty i usługi, które można przetestować osobiście. Obok hoteli, restauracji czy SPA, to sklepy internetowe coraz częściej korzystają z tej formy promocji swojej oferty – nie wszystkie jednak spełniają warunki serwisów zakupów grupowych. A od 1 stycznia tak pozyskiwać klientów nie mogą już internetowe apteki.

Czytaj dalej »Sklepy internetowe na zakupach grupowych – silna kategoria?