Cineman.pl

Światowe hity po raz pierwszy w Polsce na Cineman.pl

Już od 14 stycznia w ramach oferty Super Premium VOD Kino Internetowe Cineman.pl prezentuje filmy, które dotąd nie miały swojej premiery w Polsce. Każdy z filmów zostanie udostępniony tylko przez dwa tygodnie jeszcze przed polskim wydaniem DVD. Pierwszym z serii zagranicznych megahitów debiutujących w ramach VOD jest kryminał „Układ” z Ericem Bana i Rebeccą Hall. Czytaj dalej »Światowe hity po raz pierwszy w Polsce na Cineman.pl

Debiut reżyserski Angeliny Jolie na Cineman.pl

Kino Internetowe Cineman.pl w lipcu udostępnia reżyserski debiut Angeliny Jolie – „Kraina miodu i krwi”. Film został nominowany do Złotego Globu (2012) w kategorii najlepszy film zagraniczny. Premierę w serwisie będzie miał również znakomity kryminał „Człowiek na krawędzi” z Samem Worthingtonem w roli głownej, a także „Brudny glina” z Woody’m Harrelsonem oraz „Gang story”.

Czytaj dalej »Debiut reżyserski Angeliny Jolie na Cineman.pl

Zobacz najnowsze premiery na Cineman.pl w jakości HD

Już we wrześniu premiera filmu, który osiągnął duży sukces w polskich kinach: „Polowanie na czarownice” z Nicolasem Cagem i Ronem Perlmanem. Wes Craven w filmie „Zbaw mnie ode złego” zabiera nas do pewnego sennego miasteczka, w którym mroczna historia sprzed 16 lat zaczyna się na nowo. Łukasz Polkowski po sukcesie filmu „Rezerwat” zaprasza Was na nowy film, czyli  komedię „Wojna żeńsko – męska” z Sonią Bohosiewicz w roli głównej. A dla wielbicieli absurdalnego humoru rewelacyjna ekranizacja kultowego komiksu „Jeż Jerzy”.

Czytaj dalej »Zobacz najnowsze premiery na Cineman.pl w jakości HD