Przejdź do treści

Cinema City

1 Cinema City

Przeżyj piorunujące spotkanie z nordyckim bogiem i drużyną Avengers w Cinema City

cinema cityJuż 8 listopada o 21:00 Cinema City zaprasza wszystkich fanów legendarnych komiksów na niepowtarzalny Maraton „Thora” i „Avengers”! Widzowie będą mieli okazję zobaczyć plejadę hollywoodzkich gwiazd na wielkim ekranie i razem z nimi uratować świat przed niebezpieczeństwem! Niesamowite efekty specjalne oraz genialne role Chrisa Hemswortha i Natalie Portman gwarantują kinową ucztę na najwyższym poziomie. Będzie intrygująco, mrocznie i niebezpiecznie!

Czytaj dalej »Przeżyj piorunujące spotkanie z nordyckim bogiem i drużyną Avengers w Cinema City

2 Cinema City

Zagraj z Enderem o losy świata w kinach Cinema City

cinema cityNowoczesne kino akcji, trzymająca w napięciu fabuła i znakomita gra aktorska. Superprodukcja science fiction „Gra Endera” już 30 października – na dwa dni przed oficjalną premierą – trafi na ekrany kin Cinema City. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Orsona Scotta Carda, którego książka ma niezliczone rzesze fanów na całym świecie. Teraz kolej na Ciebie! Przyjdź i przekonaj, jak będzie wyglądał świat w 2070 roku!

Czytaj dalej »Zagraj z Enderem o losy świata w kinach Cinema City

3 Cinema City

Odważ się na spotkanie z superbohaterami! Maraton Thora i Avengers w Cinema City

cinema cityJuż 8 listopada dobro ponownie stoczy walkę ze złem! Cinema City zaprasza wszystkich na piorunujące spotkanie z nordyckim bogiem i drużyną Avengers. Fani science fiction będą zachwyceni – w czasie pokazu na ekranach kin zakróluje najnowsza premiera – „Thor: Mroczny Świat” oraz „Thor” i „Avengers”. Odważ się na spotkanie z najsłynniejszymi postaciami z kultowych komiksów Marvela i przeżyj niewiarygodną przygodę razem z nimi! Start maratonu już 8 listopada o 21:00 – bilety do kupienia w kasach biletowych.

Czytaj dalej »Odważ się na spotkanie z superbohaterami! Maraton Thora i Avengers w Cinema City

4 Cinema City

„Chce się żyć” w wersji dla osób niewidomych i niedowidzących w wybranych kinach Cinema City

cinema cityPo doskonałym przyjęciu na festiwalu w Montrealu, film „Chce się żyć” Macieja Pieprzycy odniósł wielki sukces w Polsce. Niezwykła historia Mateusza – chorego na niedowład kończyn – poruszyła serca widzów. Teraz film będzie prezentowany także z opcją audiodeskrypcji dla osób niewidomych i niedowidzących. Pokazy w wybranych kinach Cinema City już od 18 października.

Czytaj dalej »„Chce się żyć” w wersji dla osób niewidomych i niedowidzących w wybranych kinach Cinema City

5 Cinema City

Najmroczniejsza noc w roku tylko w Cinema City

cinema cityCzas zacząć się bać! Halloween – najstraszniejsze święto w roku – zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji dla wszystkich maniaków horrorów Cinema City przygotowało kolejny nocny maraton filmowy. Wielkie Święto Strachu rozpocznie się już 31 października o godzinie 21:00 w 15 kinach w całej Polsce. Dodatkowo, na wszystkich spragnionych emocji widzów czekać będzie specjalna filmowa aplikacja. Teraz to Ty decydujesz, jakie filmy – w Twoim mieście – będą wyświetlane podczas maratonu! Weź udział w zabawie i wybierz się na najmroczniejszą noc w roku, jeśli masz odwagę… Szczegóły na www.cinema-city.pl/halloween.

Czytaj dalej »Najmroczniejsza noc w roku tylko w Cinema City

8 Cinema City

Elizjum już od 9 sierpnia przedpremierowo na gigantycznych ekranach IMAX

imaxPlejada hollywoodzkich gwiazd, tragiczna wizja Ziemi i zacięta walka o jutro. Już od 9 sierpnia na gigantycznych ekranach IMAX przedpremierowo zakróluje „Elizjum” – najnowsza produkcja reżysera „Dystryktu 9”. Pasjonaci kina akcji i filmów science fiction nie mogą przegapić takiej dawki emocji! Pokazy przedpremierowe potrwają, aż do 15 sierpnia. Przyjdź do kina IMAX i zobacz „Elizjum” jako pierwszy!

Czytaj dalej »Elizjum już od 9 sierpnia przedpremierowo na gigantycznych ekranach IMAX

10 Cinema City

„Gorący towar” z Sandrą Bullock przedpremierowo w Cinema City

cinema cityNieobliczalne, uzbrojone i całkiem groźne. Ambitne policjantki wkraczają do akcji i wypowiadają bezkompromisową wojnę mafii. Rozbrajająca komedia – „Gorący towar” – z udziałem nagrodzonej Oscarem Sandry Bullock i nominowanej do Oscara za ”Druhny” Melissy McCarthy wchodzi przedpremierowo na ekrany kin Cinema City w całej Polsce! Najbliższy weekend – 13 i 14 lipca – będzie naprawdę gorący.

Czytaj dalej »„Gorący towar” z Sandrą Bullock przedpremierowo w Cinema City